S těmito aplikace bude Váš instagramový profil jedinečný a followers se Vám jen budou hrnout. 🙂
Snapseed
Známá a oblíbená aplikace nabízí vše, co běžný uživatel k úpravě fotografického materiálu potřebuje, a navíc ji spustíte doslova „na čemkoli“. Nainstalovat ji můžete na své iPady stejně tak jako na přístroje se systémem Android (pouze verze 4.0 a vyšší) a k dostání je i pro klasické stolní počítače nebo notebooky s operačním systémem Windows nebo Mac. Aplikace zvládá celou řadu základních i selektivních úprav, fotky lze díky ní libovolně natáčet a ořezávat a je vybavena řadou oblíbených efektů, mezi kterými nechybí převod do černobílé, simulace patiny starých barevných filmů, prolínání textur či simulace tilt-shift efektu.
 
Picfx
Aplikace Picfx překvapí velmi příjemným a intuitivním rozhraním, přičemž si opět můžete pohrát s mnoha filtry, rámečky a přídavnými efekty tak, aby vaše fotografie dosáhly požadované podoby a toho správného účinku. K tomu vám dopomůže především originální způsob řazení efektů na principu vrstvení, tedy postupné přidávání či ubírání jednotlivých prvků a motivů až k naprosté spokojenosti. Množství volitelných efektů Picfx už přesáhlo stovku, aplikace vás již v úvodu navnadí tzv. Inspiration Wall (tzn. inspirační zdí) z dílen nejšikovnějších uživatelů.
 
Pixlr
Aplikace Pixlr je dalším známým nástrojem k úpravě fotografií a pokud byste třeba pochybovali o jeho kvalitách, na úvodní straně se můžete inspirovat tím, co s jeho pomocí vytvořili ostatní uživatelé. Uživatelské prostředí je navíc skvěle přizpůsobeno malým displejům chytrých telefonů a tabletů. Pomocí Pixlru můžete pohodlně vytvářet koláže, stačí pouze vybrat fotky, které v ní chcete mít, a poté jen zvolit formaci, do které se obrázky seřadí. U toho si také můžete vyhrát s odsazením obrázků od sebe, zda budou mít kulaté, nebo hranaté rohy, či jaká bude barva pozadí koláže.
 
Cupslice
Další aplikace na úpravu fotek taktéž nabízí spoustu možností úprav, k tomu navíc přidává i nejaktuálnější nálepky, které můžete k obrázkům přidávat. Zajímavé také je, že můžete provádět úpravy několika atributů najednou, což se ihned projeví na fotografii. Pokud například potažením prstem označíte k úpravám kontrast, saturaci a jas, pak se po potažení posuvníku mění všechny tři atributy zároveň, čímž často dosáhnete lepších výsledků, než při úpravě každého atributu zvlášť.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account