Hezký den, Ženy!
Tak už to tu vypadá podzimně, s články o podzimu se tu roztrhl pytel, dokonce už některé vyrábíte dekorace na Vánoce!
Já se inspirovala dvěma na sobě nezávislými články, sice stejná autorka, inspirožena Olga Bušková. V jednom článku z října píše o kaštanech, v souvislosti s na dveře klepajícím podzimem, v jiném, z ledna na začátku roku, o citrusech. Ač se tyto članjy míjí ročním obdobím, proč zo nespojit, udělala jsem si mísu hojnosti, kterou inspirožena Olga Bušková dělá z citrusů, dnes z limetek, mandarinek a kaštanů.
A také jsem se inspirovala přípravami na Vánoce. Udělala jsem si svařáček a také vonnou mističku, mám srdíčko, akorát se do něj vejdou tři menší citrusy – nakrájela jsem po asi 3-5 mm a nedořízla, aby zůstaly citrusy dole pohromadě, a do mezer zapíchala hřebíček.
Je to takový miš-maš, a přitom se to snad ani nebije, ale nsopak se to doplňuje. Koukala jsem na informace o kaštanech i výrobký z nich… Autíčko se dá vyrobit již z jednoho jediného kaštanu, zato potřebujeme 4 malé knoflíky na kola. A z kaštánků se vyrábí koňská mast. Koňská se jí říká proto, že druhové jméno kaštanu je koňský. A proč koňský? No prece stačí správně propojit 7 kaštanů špejlí. *smile*:-D Čtyři kaštany na kopýtka, dva na tělo a z jednoho se udělá hlava. Místo očí můźeme dát dva hřebíčky, které jsme si také zapíchaly do citrusů.;-)*enzo*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account