Léto, les, voda, slunce a hry a hrátky. 
Prázdniny a dobrodružné hry patří k sobě. Pojďme jim trochu naproti. Ocitla jsem zase na chalupě s hordou nezbedných dítek, tentokrát to bylo mé vědomé rozhodnutí. Jak je ale zkrotit a jak si přesto užít léto?
Některé svobodomyslné matky klidně nechají hordu dětí na mém hřbetě a odjedou si na výlet.No, jsou to moje kamarádky, tak jim to brzo oplatím. Protože jsem hračička kreativní, nachystala jsem se na výtvarné hraní na chalupě a vymyslela knihu Záznamů pro Lesopána. Jakýsi  deník našeho týdeního bytí skoro v lese. Ruční vazba knih mne opravdu hodně chytla, proto ten záznamový deník. Zvolila jsem japonskou ruční vazbu.
Jak tedy zabavit děti v přírodě?
Poskytla jsem dětem prostor pro záznamy jejich prázdninových her a  konání ve formě ručně vázané knihy. Moje kreativní strana osobnosti si užila a děti byly nadšené, kreslily mapy, lesy a hřiby. začínám si myslet, že Lesopán existuje a myslím, že nás provázel kdykoli  jsme vstoupili do lesa. Les byl v romto týdnu nějaký tajemný a to jsem ho viděla svýma dospěláckýma očima.
Ostatně, japonská vazba knih jde použít třeba i na fotoalbum a to budou nadšené zase babičky., nebo vdavekchtivé kamarádky. Naučila kjsem se jí v kurzu ruční knižní vazby. Jde udělat opravdu originálně.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account