Ahojtee, dnes jsem si pro vás připravila blog o tom, co jsem jedla celý den. Často se mi stává, že nevím co si mám dát na jídlo a navíc se mi zdá že jím docela stejně. A proto jsem se rozhodla, že vám tady shrnu, co já jím v takový můj úplně běžný a obyčejný den, ať máte taky %nákou inspiraci:-D
 
1. SNÍDANĚ
Je tady základ celého dne a všemi opěvovaná snídaně. Hned na začátek se musím přiznat, že jsem noční sova a ranní vstávání je pro mě většinou nocní můrou. A proto se musím hodně přemáhat, abych hned po ránu něco do sebe dostala. Sice se někdy stane, že snídani vynechám, ale teď už to skoro vůbec neflákám a pravidelně snídám. Takže dnes jsem měla tmavý celozrný toastový chléb s avokádovou pomazánkou – recept je u mě na profilu. Dál na pití jsem měla směs bylinkových čajů (máta, citronová tráva atd…).
 
2. OBĚD
Asi si říkáte, kde je svačina? Dnes jsem musela svačinu vynechat, protože jsem měla vyřizování a chodila jsem po městě a asi bych na ni neměla ani chuť, ani hlad. Ale kdybych byla doma, tak bych si dala něco jako jogurt, cornflakes nebo něco takového. No, na oběd jsem měla menší porci vařených brambor a domací pečené sekané od maminky;-):-D. Na pití jsem měla pomerančový džus ředěný vodou (sám o sobě mi nechutná, je na mě moc sladký).
 
3. VEČEŘE
Odpolední svačina zase nebyla, no nebo vlastně byla. Odpoledne jsem byla u vody tak jsem tam na keři ohoblovala špendlíky a třešně a to jsem pak při odpočinku na sluníčku zbaštila. Na večeři jsem dnes měla smažená míchaná vajíčka se sýrem a šunkou a k tomu cherry rajčátka a dva plátky toastového chleba. Na pití jsem měla zase ten bylinkový čaj, co ráno. A protože jsem psala, že jsem noční sova a mám ráda ňáké to večerní mlsání u televize, tak jsem si dala na chuť pár kyselých želatinových žížalek.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account