Jako malá toužila Nina po umělecké kariéře v New Yorku. Její sen se však nakonec rozplynul, a tak začala se svým přítelem Lachlanem okrádat zlatou mládež v Los Angeles. Měla k tomu ostatně ty nejlepší předpoklady: i její matka byla totiž zkušená podvodnice.

Když se ale matce vrátí rakovina, musí jinak rozvážná Nina jednat velmi rychle, aby sehnala peníze na drahou léčbu. Rozhodne se tedy vydat i s Lachlanem k jezeru Tahoe do sídla Stonehaven, kde žije mladá dědička Vanessa, a uskutečnit tam svůj dávný plán.

Tato kniha i přes počet stránek, kterých je hodně se opravdu moc dobře četla. Spisovatelka ukazuje svoji dovednost psaní (která je na vysoké úrovni) a některé její trefné věty se mi zaryli do paměti. Vtipně psané postavy, které mají svůj smysl pro humor mě bavili. Postavy měli hloubku, postupně se odhalují jak úmysly, tak i motiv. Příběh moc hezky gradoval a díky střídání pohledu obou hlavních hrdinek, jsme měli možnost vidět dané situace z obou stran. V tuto chvíli si člověk uvědomí, že každé chování jednotlivce ovlivňuje i povahu a chování druhého. Navíc přetvářka je každodenní chléb.

Vyzdvihnout musím i obálku knihy, která přesně koresponduje s příběhem a je z ní cítit bohatství a blahobyt.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account