Tato kniha byla má přečtená prvotina od této slovenské autorky, která je v civilním povolání učitelka informatiky a angličtiny na základní škole. Sice jsem měla v první polovině knížky chvílemi problém se zorientovat v postavách a čtení mě až tak nebavilo, v druhé půlce knížky došlo ke zvratu a já se od čtení nemohla odtrhnout.

Mladičká Bea, dcera jednoho z nejvlivnějších a nejmocnějších mužů ve městě, zmizela za záhadných okolností bez jediné stopy, jako by se po ní slehla zem. Na první pohled neřešitelný hlavolam. Do pátrání se dají tři nerozluční přátelé: investigativní novinář Giu, Jana, šéfredaktorka prestižního časopisu, a Luky, renomovaný advokát, který se specializuje na trestní právo. Příběh je plný napětí, lásky, ale i jemné erotiky a nevtíravého humoru.

Ve výsledku dost dobrá kniha s napětím. Týká se aktuálního tématu digitálního světa a odcizení se. Je však také o lásce a důležitosti opravdového přátelství. K přečtení mohu jen doporučit a v knihovně se musím podívat po dalších knížkách této pro mne “nové” autorky.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account