99

Bydlení, zvláště bydlení v Praze je dlouhá léta typické výrazným převisem poptávky nad nabídkou. To žene ceny vzhůru a nedostupnost bydlení ještě zvyšuje. Na touhu po bydlení to však nemá vliv, ta neutuchá. I v Praze se přitom dá najít dostupné bydlení, dokonce tak dostupné, že se označuje jako startovací bydlení pro mladé. Jedná se o malometrážní bytové jednotky, které však díky konceptu sdíleného bydlení v režii PSN nabízejí maximální komfort.

Foto: PSN
Koncept sdíleného bydlení
Designové bytové jednotky vbloku o dispozicích 1+kk a 2+kk provází i sdílené prostory jako místo pro společenský život, zábavu, odpočinek i sport. Jejich součástí je totiž také privátní fitness centrum, zařízení, které nezavírá ani v nejvyšším stupni PES tabulky.

Foto: PSN
Je tu k dispozici také odpočinková zóna a TV room jako možnost pro sledování televize s celou partou přátel. I s přáteli si lze užívat také venkovní zahradu s grilem a terasou. Kdo by to byl řekl, že i malometrážní byt nabídne příležitost pro grilování? Aby toho nebylo málo, najde se tu i místo pro zahradničení prostřednictvím komunitní zahrádky. A to stále ještě není všechno. Sdílené prostory zahrnují také společnou prádelnu a sušárnu. Hned u vchodu je navíc obyvatelům k dispozici non-stop recepce.

Foto: PSN
Kde hledat dostupné bydlení?
Projekt vbloku je situován ve vyhledávané lokalitě Praha 5 Malvazinky. Do centra je to kousek, ale i do přírody. Na dosah je stolová hora Vidoule nebo přírodní park Košíře-Motol.
Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost se zastávkami MHD v těsné blízkosti, autobusová zastávka je 3 minuty od domu, do 10 minut je to autobusem na Anděla, autem do 5 minut. 7 minut chůze stačí k tomu, aby se člověk dostal na metro Radlická či Jinonická, během chvilky se dá dostat i na tramvaj a vlak. Přitom přímo v lokalitě nechybí obchody, služby, kulturní, zábavní a sportovní možnosti.
Jak vypadá sdílené bydlení vbloku? To odhaluje virtuální prohlídka.
Podívejte se na video:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account