Umíte si představit lepší odpočinek a relax než v bublinkové lázni, s oblíbeným nápojem a třeba i v dobré společnosti? Tuhle krásnou představu můžete snadno proměnit v realitu. Domácí vířivky můžete umístit na balkony i terasy a vykouzlit tak prostředí, které vám dobije baterky. Klidně každý den.

Promyslete rozměry a umístění

 

Až budete vířivku vybírat, nejprve si předem promyslete, kam ji chcete umístit. Pokud se vám rozměrově vejde na balkon či terasu, nebojte se zvolit exteriér. Výhodou je, že na trhu seženete také vířivky pro 2–⁠3 osoby, které se hodí i do menších prostor. Bývají dokonce často řešené i jako rohové varianty. Takové vířivky na terasu můžete doplnit i vhodným zahradním nábytkem, lehátky a dekoracemi.

Jaké jsou výhody venkovní vířivky

 

Váš balkon nebo terasa se tak stane vašim oblíbeným místem, které proměníte v odpočinkovou wellness zónu. Můžete v ní načerpat energii, zbavit se stresu, trávit čas s přáteli. Zároveň si užijete výhled na noční oblohu nebo večerní přírodu. O tohle byste se v interiéru ochudili. V zimních měsících navíc umístění vířivky venku přináší další výhodu – otužování.

Provedení i styl vířivky na míru

 

Pokud vás baví design, u výběru vířivky se můžete vyřádit. Už při nákupu si zvolte provedení a styl, který vám bude nejvíce vyhovovat a sedět do konceptu vaší domácnosti. Zároveň si zvolíte různé možnosti a funkce, aby maximálně vyhovovaly vašim představám. Není problém si také vybrat daný počet a rozmístění hydromasážních trysek, případně přidat osvětlení nebo audio systém, díky čemuž si snadno dopřejete i chromoterapii.

Před koupí vířivky se poraďte s odborníky

 

Jestli patříte mezi nerozhodné osoby, a nedokážete si mezi tolika vířivkami na trhu vybrat tu správnou, nepropadejte panice. Nemusíte nic složitě hledat a porovnávat na internetu. Svěřte se do rukou odborníků a ověřených prodejců, kteří vám poradí s výběrem od A do Z. Někteří dokonce nabízí možnost bezplatného testování svých výrobků. Snadno si vyzkoušíte různé modely vířivek na vlastní kůži a rozhodnete se, která vám vyhovuje, ať už rozměry, designem, funkcemi či ergonomickým sezením, které vám zajistí maximální pohodlí.

Spolehliví prodejci zajistí instalaci i servis

 

Pokud se bojíte, že vše budete muset zprovoznit samy, nemusíte zoufat. Většina prodejců dnes myslí opravdu na vše. Zajistí vám instalaci a vysvětlí vám, jak zařízení ovládat i udržovat. Také vám poskytnou bezplatný záruční servis nebo zajistí náhradní díly v případě potřeby.

Jak si zútulnit svou venkovní relax zónu

 

Až budete s výběrem vířivé vany spokojené, přichází čas na pořádné zútulnění vaší relax zóny. Vybavte si svou wellness zónu vším, co máte rády. Pořiďte si vedle vířivky lehátko, kde si po hydromasáži dopřejete další minuty klidu a odpočinku. Přidat můžete zahradní lampy (podívejte se jak vybrat zahradní lampy) či svíčky, ať je to opravdu místo, kde se budete večer cítit příjemně. Prostor skvěle doplní i oblíbené rostliny nebo jiné dekorace. Vyplatí se také pořízení paravanu, který vám zajistí dostatek soukromí. Praktický je i úložný prostor na deku či ručníky. A pak už se jen nechte hýčkat svým osobním masérem, kterým se vířivka bezpochyby stane.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account