Řešíte zařízení, změnu nebo dokonce celkovou rekonstrukci vašeho bydlení či komerčních prostor? Jde o náročný úkol po organizační, časové a finanční stránce. Proto je tu pro vás Studio Evalofa, které vám energii, čas i peníze ušetří. Navrhne vám interiér a navíc zajistí jeho kompletní realizaci.
Eva Lövenhöferová, architektka ze Studia Evalofa, se svěřuje: „Od jiných architektů a designérů se liším. Klientům navrhnu interiér nebo zkonzultuji jejich vlastní projekt, a zároveň vše kompletně zrealizuji.“ Eva má díky své dlouholeté působnosti navázanou spolupráci s řadou šikovných a spolehlivých odborníků a řemeslníků, což jí umožňuje nabízet takzvaný „full service“. Jde o prověřené zedníky, elektrikáře, instalatéry, malíře, podlaháře nebo třeba truhláře.

Každý kout v místnosti je využitý

„Těší mě, že za mnou zůstávají hezké a praktické interiéry, které mají kvalitní provedení a jsou promyšlené. Mám radost, když se lidé cítí dobře tam, kde to vytvořím,“ říká architektka Eva.  Vnáší do práce svou praktickou stránku s technickým vzděláním a estetickou se vztahem k příjemnu. „Na stavbu pohlížím zevnitř. To znamená, že si pod projektovou dokumentací okamžitě představuji možnosti pro využití každého koutu v místnosti,“ dodává Eva.
„Eva je náš interiérový architekt už deset let. Současná podoba našeho domu je převážně její zásluhou. Jsme nadšeni návrhem moderní kuchyně, zajištěním dodavatelů a dozorem nad nimi,“ raduje se Jiří Mareš, majitel poradenské firmy a jeden z mnoha spokojených klientů architektky Evy.

Když se chce, tak to jde!

Architektka funkčních interiérů se řídí mottem „Když se chce, tak to jde!“. Což znamená, že pokud se s ní pustíte do práce, Eva vám pomůže zrealizovat vaše sny. Umí vytvořit atmosféru a dokonale využít prostor. U soukromých staveb začíná konzultací projektové dokumentace. Navrhuje úpravy projektu tak, aby byl prostor efektivně využitý. Konzultuje ale i rozvody instalace, věnuje se detailům nábytku, koupelen, osvětlení a dekorací. Nakonec zařízení ve spolupráci s vyzkoušenými firmami dodává a na vše dohlíží. I nad stavebními úpravami a montáží. „Svoji práci odevzdávám včetně závěrečného úklidu. Myslím prostě na všechno,“ doplňuje architektka.
V případě komerčních projektů Eva nejdříve zkoumá procesy, které v prostoru fungují. Kolik se tam pohybuje zaměstnanců a klientů. Jak je prostor využíván a jak má na návštěvníky působit. Kanceláře, kosmetické salóny, konferenční sály nebo obchody se tak stávají motivujícím a reprezentativním prostředím.

Bezplatná poradna interiérového architekta

Navštivte Evinu bezplatnou poradnu v rámci přehlídky Design Shaker a proberte s ní svoje plány. Eva začíná zjištěním individuálních potřeb rodiny nebo firmy, proto s sebou přineste projektovou dokumentaci nebo plánky. Do půlhodinové poradny je nutná registrace. Pokud tak učiníte, Eva s vámi projde krok za krokem cestu k vašemu novému interiéru.
Chcete konzultaci s architektkou zdarma? ZDE se přihlásíte.
Více o Evě Lövenhöferové a jejím Studiu Evalofa se dozvíte na webu www.evalofa.com.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account