Mnozí z nás stále dumá kam na výlet aby to byl nezapomenutelný zážitek. Co takhle navštívit Moravské Toskánsko.  I když je to oblast vytvořena činností člověka díky důlní činnosti. V dnešní době se však již netěží a pouze zůststala silně zvrásněná krajína  kde se táhnou lány žlutě kvetoucí řepky která se zde nachází v období dubna až května. Ale i když řepka již tuto krajinu nerozjasňuje stojí tuto krásnou a dechberoucí lokalitu poznat.  Nachází se na Jižní Moravě v oblasti Kyjovska.  Nejlepší výhled na tuto krajinu se naskytne na kopcích nad Svatobořicemi- Mistřínem.
Úžasný pohled se skýtá při východu slunce  kde se táhnoucí pole v dáli dotýkají jakoby nebes.  Je to úchvatná souhra stínu a světla která se jen tak nevidí. Spoustu fototgrafů tuto lokalitu navštěvuje kde si loví ty nejlepší a nejkrásnější snímky. Lokalita je poměrně známá i díky sociálním sítím.
Více se dočtete v článku https://mixicek.blogspot.com/2019/05/zname-nezname-moravske-toskansko.html
Zdroj foto-google
 

1 Komentář
  1. Kamila Novotná 6 měsíců ago

    V Čechách je nespočet míst, kam se dá vyrazit na výlet. Já jsem si pro své výlety do přírody nedávno pořídila nový batoh. Je pohodlný, prostorný a skvěle sedí na zádech, a já si tak můžu užívat krásy přírody. Je skvělý pocit mít správné vybavení, které mi umožňuje plně se věnovat tomu, co mám ráda.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account