Říkáte si, že to není možné? Karibik je přece luxus pouze pro bohaté…
Po přečtení tohoto článku se přesvědčíte o opaku 🙂
Plavba lodí je pořád v našich hlavách spojená s jakýmsi nedostupným luxusem. Jenže právě toto již poměrně dlouho neplatí – stačí si udělat rychlý průzkum.
V ceně plavby je plná penze včetně nealkoholických nápojů, kávy, čaje, která odpovídá spíše all inclusive v min. 4 hvězdičkovém hotelu. Ubytování na lodi v luxusní kajutě s každodenním úklidovým servisem, animačními programy, vstup do různých fitness a wellness zařízení na lodi atd.

Plaveb je nabízeno poměrně velké množství . Vybrat si jednu z nich je jistě těžká volba a co takto během jedné dovolené poznat hned pět dech beroucí destinací v Karibiku?
Vyplujeme z Havany na Belize, ostrov Roatan s českou vesnicí, do Mexika a na Isla de la Juventud.
Co tomu říkáte?
A to není vše, k dosažení těchto exotických skvostů vám bude nádherná luxusní zaoceánská loď MSC Opera.
Ráno se probudíte a celý den máte o zábavu postaráno, vychutnáte si bohatou snídaní, při které můžete pozorovat kouzelného hladinu oceánu a těšit se nezapomenutelné zážitky díky pestré nabídce výletů:
Ať už zvolíte prozkoumání málo známé exotické  Belize,  vyhlášených mayských pyramid v Mexiku , návštěvu pravé české vesnice s českou hospodou na karibském ostrově Roatán, plavání s delfíny a rejnoky u Isla de la Juventud nebo se budete opalovat na malebné exotické pláži, jistě Vám zůstanou vzpomínky na celý život.

O Vaši zábavu je však postaráno, i když  plujete na širém moři. K dispozici Vám bude pestrá nabídka restaurací, barů, bazény, vířivky, posilovna a po celý den zábavný program, soutěže, živá hudba…
Po večeři v luxusní ala carte  restauraci, kde na vás čekají delikatesy z celého světa, doporučujeme navštívit úchvatné divadelní představení, které máte také v ceně. Je jen na Vás, zda večer zakončíte poslechem živé hudby v baru se skleničkou vína, na párty u bazénu, na diskotéce nebo v kasinu…
Plavba na lodi MSC Opera v ceně od 10 808,– Kč  na osobu  v termín od 6.5. – 13. 5. 2017 s českým delegátem 

                             PROGRAM:

06/05 So Havana, Kuba   23:59
07/05 Ne Havana, Kuba 00:01 23:55
08/05 Po Den na moři    
09/05 Út Belize City, Belize 08:00 17:00
10/05 St Isla de Roatan, Honduras 08:00 17:00
11/05 Čt Costa Maya, Mexiko 07:00 14:00
12/05 Pá Isla de la Juventud, Kuba 09:00 15:00
13/05 So Havana, Kuba 09:00  

Týdenní plavba včetně plné penze, nealko nápojů, kávy čaje. Český delegát ZDARMA.
Možnost prodloužit o týdenní pobyt na Kubě s all inclusive
v hotelu *** v ceně od 6500,– Kč
v hotelu **** v ceně od 9500,– Kč
Letenky od 14 700,– Kč.
 
Tato cena zahrnuje:    Ubytování v kajutě vybrané kategorie, přístavní poplatky, portýrské služby, denní úklidový servis. Rozšířená plná penze – 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, nápoje – čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den, gala večeře a přípitek s kapitánem. Zábava, volné využití veřejných prostor užívání bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích  pořádaných na palubě – animační programy, dětský klub, večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění CK proti úpadku pojišťovny Generali.
Tato cena  nezahrnuje:    Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Nadstandardní služby – prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi, apod.
Fakultativní výlety v navštívených přístavech.
Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 13 let na 9 EUR/os./noc a od 2-12 let na 4,5 EUR/ dítě/noc. Vízum (pokud je požadováno). Cestovní pojištění.
 
Celková cena  od 25 508,- Kč/osoba na týden ve vnitřní kajutě
Celková cena od 32 008,- Kč/osoba na 15 dní s prodloužení plavby o týdenní pobyt s all inclusive na Kubě

Co říkáte ceně 25 508,- Kč na osobu?

Zdá se Vám to příliš za to, že uvidíte 5 destinací s plnou penzí, luxusním ubytováním a spoustou zábavy?

V případě, že se chcete vypravit na tuto plavbu,  doporučujeme zvolit následující postup:

zarezervovat si svoji plavbu – kajutu. Při rezervaci se hradí 50 % ceny tj. 10 808,-Kč za 2 osoby. Zbývají část se hradí 45 dní před odjezdem.
zakoupit si letenky – v klidu sledovat ceny letenek, ideální letenky za nejlepší ceny bývají 3 měsíce před odletem
dle termínů výhodných letenek si vybrat ubytování na Kubě v hotelu s all inclusive před nebo po plavbě  přímo zde v sekci služby – dovolená (prodlužovat plavbu o pobyt na Kubě není nutné)
objednat si fakultativní výlety popř. další služby (možno řešit i na místě)

Co tomu říkáte? Zdá se Vám to být jednoduché?

Potom jednoduše využijte odkazů v tomto článku.
V případě, že je tento postup složitý nebo nesrozumitelný, kontaktujte mě na emailu ivona.zlamalikova@seznam.cz,  ráda Vám se vším pomůžu a poradím 

Pro členy emailového klubu (registraci zcela zdarma naleznete na této stránce v sekci blog) jsou veškeré konzultace ohledně plaveb a sestavení Vaší dovolené na míru zcela zdarma.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account