Chtěla bych se proto dostat k tomu, co dělat když už vás přepychový hotelový pokoj přestane bavit. Pak můžete vyzkoušet 2 sauny, wellnes centrum, moderní posilovnu nebo třeba herní konzoli Wii ve vstupní hale. Ale také si můžete půjčit zdarma minicooper a vyrazit se projet po městě.

Že jsou v okolí super kluby na párty je pravda, ale co takhle zkusit párty přímo v hotelu? Když je to hudební hotel? No ano proč ne. Na párty tu narazíte každý týden od čtvrtka do soboty. Když svítí sluníčko můžete posnídat na terase či se jen tak slunit u řeky.

Tato terasa patří k hotelové restauraci. velká a prostorná s výhledem na most Oberbaumbrücke. Podávají se tu pokrmy z převážně německé kuchyně.

A jsou připravení i na malé děti a pejsky. Pokud zde pobýváte s pejskem nemusíte mít žádné obavy o jeho pohodlí. Zajistí mističky, pelíšek i dobrotky. 

Pro ubytování s dětmi jsou pak speciálně vyhrazené pokoje. Kde je dětská postýlka, koutek pro dítě a speciální místo na víc pro kočárek. Dítko pak zdarma dostane domů speciální kachničku na koupání, aby mělo památku na hotel. Legrační ale milé. Děti také dostávají omalovánky a podobně.

V hotelu jsou různé pokoje. Zákadní je obyčejný malý pokoj, následuje pokoj větší s výhledem na řeku, junior suita, rodinný pokoj a pak penthause suite. Hotel celkově prostě působí moderním, mladým, uvolněným dojmem, který vás neustále baví a nutí fotit všechno, všechny a všude. 🙂

Je tu také možnost objednat speciální balíčky a oni vám vyjdou vstříc. Ať už svatba, výročí, zásnuby, rozlučky se svobodou, narozeniny puberťáků nebo třeba pronajmout na celý den hudební studio či konferenční místnost. Všechno možné i nemožné. 

Příznivé je i dopravní spojení, 500 metrů od stanice drah S-Bahn a U-Bahn, ale například autobus stojí hned vedle hotelu. Navíc v neděli je možné zdarma využít pozdního check-outu až do 17:00

 

Ps.: Všechny fotky jsou buď mého vlastnictví nebo jsou z profesionálních zdrojů internetových stránek hotelu, bookingu či tripadvisoru

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account