Minule jsem se rozloučila tím, že vejdu do pokoje. Dnes navážu a popíšu pokoj. Plně klimatizovaný, s obrovskou šatní skříní se zabudovaným osvětlením, trezorem a minibarem zdarma, stolek, gauč, postel koupelna. Prostě normální pokoj. *smile* Tak a teď z jiného úhlu pohledu.

Pronajali jsme si druhý nejdražší pokoj (Junior Suitu). Jinými slovy gauč a stolek je oddělen od spací části úzkou zídkou uprostřed pokoje v níž je zabudovaná otáčivá televize, takže koukáte z gauče nebo z postele a navíc na ni můžete napojit své zařízení a tak koukat na svá videa nebo si pouštět svou hudbu. Pokoj je plně odhlučněn takže můžete vyvádět jako na rockovém kocertě a nikdo to neví. Vedle minibaru stojí Nespresso pro přípravu kávy a čaje zdarma. Velká okna s výhledem na řeku Sprévu (a že ten východ slunce stojí za to), ale o tom až později. Přejděme k posteli. Obrovská postel typu box spring, kdo je nezná jde o ty velké americké co mají několik matrací na sobě a nemají rošt. Neodolala jsem a skočila do ní, odpružila mě. Poprvé v životě jsem zažila tento typ postele. 😉

Koupelna je velká zhruba podobně jako celý pokoj. Dominuje jí dvojité umyvadlo, obrovské zrcadlo vana stojící uprostřed a sprchový kout do kterého by se vešlo i pět lidí s dešťovou vodou. A vedle záchoda je samozřejmostí i bidet. A exkluzivní toaletní potřeby La Bottega (a to včetně čepiček, tyček do uší, zubní pasty, krémů, šamponů a tak dále konče solí do koupele), máte připraveny žínky, ručníky, kapesníčky, kachničky do vany v případě, že přijedete s dětmi, ale můžete si je zažádat i jen tak z legrace, když děti nemáte a oni vám je ochotně poskytnou. Jsou tu i župany a pantofle. 

Další co vám taky rádi zapůjčí jsou vzhledem k tomu, že jde o HUDEBNÍ HOTEL také hudební nástroje. Na výběr máte z elektrických kytar, pián a také DJ pultů na které dělá reklamu sám berlínský král DJingu Paul van Dyk. Samozřejmostí je i wifi. Mile překvapí možnost občerstvení na pokoji. Ať už late night snack, kde je na výběr z několika druhů, slané, sladké, teplé, studé zdravé i nezdravé. Naše volba byla lehký sendvič se šunkou, ovocem a k tomu hříšné pringles. 

Následující den objednaná snídaně až na pokoj. Opět máte na výběr více možností. Jedno je tzv. snídaně pro Rockery (u nás v ČR bychom řekli vyprošťovák), další snídaně je bussiness, snídaně speciálně pro miss fit. My jsme v páru zvolili romantickou, ale vzhledem k mým problémům s břichem jsme zvolili pouze pro jednoho. I tak jsme ale nelitovali protože by se z toho najedli oba. Dostali jsme kávu, čerstvě vymačkaný džus, 5 druhů ovoce, uzeného lososa, sladké a slané pečivo, sýry, šunky a v neposlední řadě to co nesmí chybět u romanatické snídaně. Sklenka šampaňského s jahodami. 

A protože tohle už je moc dlouhé. Nechám si zbytek recenze zase na další den. 

Ps.: Všechny fotky jsou buď mého vlastnictví nebo jsou z profesionálních zdrojů internetových stránek hotelu, bookingu či tripadvisoru

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account