Vezmeme to hezky BONUSově s předstihem. V úterý nás čeká novoluní a já jsem přesvědčena, že se vyplatí vzít lunární téma v úvahu a zamyslet se nad tím, co nabízí. A jestli si jen něco uvědomíte, nebo věnujete čas rozjímání, či přímo nějakému rituálu, to už záleží na vašem rozpoložení a životní situaci. Ale Váhy jsou jedny z nejsilnějších znamení pro nové začátky, všechno bychom měli v okolí těchto dnů vidět opravdověji, snad je to i taková příprava na Samhain, kdy se budeme loučit s uplynulým rokem a vstupovat do ticha, do všeho a ničeho zároveň a doufat, že tu najdeme inspiraci a směr pro celý příští rok a svou budoucnost. Novoluní ve Vahách nám obecně i podle tarotskopu dá i zvenčí podněty, abychom viděli, s čím se rozloučit a čemu se naopak věnovat více.
Podíváme se na jednotlivá znamení, kde je to Vaše téma: Pokud znáte svůj ascendent, vezměte v potaz znamení svého ascendentu, zejména ve chvíli, kdy potřebujete svým životem hnout kupředu z místa, nebo cítíte potřebu vyřešit své slabiny.
 *heart**heart**heart**heart*
Berani: Vaše téma je o těžkých věcech, které nesete na hřbetě dlouhodobě a otázce, co člověka tíží víc? Známá minulost, nebo neznámá budoucnost. Zkuste sílu vzít z minulých zkušeností, získat z ní sílu, ponořit se to minulosti a podívat se na věci moudře. V jiném světle. Tíha se rozplyne a nový směr získá obrysy.
Býci: Rozhodování. Vy už asi máte jasno, nebo budete muset mít náhle jasno a podle toho se k věcem náhle postavit. Dobře važte slova, vaše činy kolem tohoto období budou mít dalekosáhlé následky a musíte především použít rozum a zkušenosti nejen své, ale možná i ty obecně známé.
Blíženci: Jim se tu rýsuje téma osudové, téma zázemí, chuť začít nový cyklus, nechat staré za sebou, rozloučit se v dobrém a stejně v dobrém začít i pracovat na něčem novém, co vám dává smysl, co považujete za svůj osud. Snad čas splněných snů, nebo prvních kroků ke splněným snům.
Raci: Vám tu přeje osud a toto období bude pro vás obdobím důležitých informací a událostí, které přijdou zvenčí a které vezměte v potaz. Jsou jasnou směrovkou pro další život…
Lvi: Co nevidět se setkáte s důsledky svých činů. Výrazněji nyní uvidíte, jak váš život skutečně vypadá, bez příkras i zbytečného pocitu oběti. Máte nyní šanci v dalších dnech se zachovat tak, jak potřebujete k tomu, abyste svůj život zlepšili.
Panny: Máte šanci vylepšit svůj rodinný, citový a láskový život. Uvědomte si, co máte k dispozici a poděkujte za to. Rozviňte to, co máte. Užijte si to. A nezapomeňte, že všechno, co v tuto chvíli máte, má dlouhodobý pozitivní potenciál.
 
Váhy: Zaměřte se také na rodinu, nebo na poctivou práci, která nese výsledky. Vám tu novoluní přináší především téma toho, co máte rozvíjet, na čem bude stát vaše budoucnost. Jaká semínka v životě zasít, aby zahrada byla za rok krásně rozkvetlá.
 
Střelci: Vy více než kdo jiný, uvidíte v tyto dny, co nebo kdo vám kazí rovnováhu v životě. Možná to bude bolet. Co bude bolet v tyto dny, vyžaduje v dalším období nápravu. Opravu, nebo odstranění – to už je na vás. Ale ten radar, jež pozná nerovnováhu, bude začátkem října velmi citlivý.
 
Štíři: Máte tu pěknou nabídku. Ta by vám měla ukázat cestu z obav, ze strachu. Co nebo kdo se vám bude v tuto dobu snažit nějak prospět, toho vezměte na milost, protože to s vámi myslí dobře. Faktem je, že jste takoví stažení, ustrašení, moc v sobě… Dejte tomu čas, ale to dobré /leč odmítnuté/ z této doby, si pamatujte….
Kozorozi: Vy tu máte snad před domem čisto a novoluní ve Vahách je pro vás výzvou jít kupředu. Nebát se. Vidět věci takové, jaké jsou. Využijte toho odvážného času k činům nebo zásadním rozhodnutím či myšlenkám.
 
Vodnáři: Vám se může život měnit. Samhain slavíte asi už nyní, ale jasně a i dílem osudových událostí vidíte, co ve vašem životě je už neudržitelné. Co padá…. A je na vás, jak se k tomu postavíte. Je čas zbořit minulost a začít uvažovat o budoucnosti.
 
Ryby: Smutek na vás padá? Nevadí… Víte, jsou věci, které abychom mohli nechat za sebou, musíme jim věnovat slzy… aby snáze odpluly do minulosti. A tak je věnujte, bude-li třeba. A nezapomínejte, že na druhé straně už je někdo, kdo vám chce podat pomocnou ruku. Tak ho nenechte dlouho čekat.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account