Zhmotňování v novu nám v podstatě připomíná, abychom si jednou za měsíc ujasnili své sny a cíle a zapsali si je nebo nakreslili. Někomu však myšlenka ” něco si přát “ připadá poněkud nemastná neslaná a raději říká, že ” si stanoví záměry “, což zní víc dospěle a profesionálně.

Jak se plní sny | Psychologie.cz

Já osobně vnímám přání a záměry jako dvě odlišné věci, ale ve skutečnosti se k sobě dobře hodí. Hlavní věc je, že z nich budete mít dobrý pocit a že je budete dělat. Je to na vás.

Tajemství, jak vznášet přání nebo si stanovit záměry, tkví v tom, že je třeba vycházet ze srdce a vnímat je tak, jako by se už staly. To je něco, čemu mnoho lidí nerozumí. Můžeme donekonečna opakovat afirmace a dělat si mapy přání, ale nepřejeme-li si od srdce a nemáme-li pocit, jako bychom už dostali to, co jsem si přáli, ztrácíme čas. Je zásadní, abyste “uhodili hřebíček na hlavičku”.

Dobrý nápad stock fotografie, royalty free Dobrý nápad obrázky |  Depositphotos ®

 

Dalším klíčem k úspěchu je :

*heart*Předstírejte tak dlouho, až se to stane. Jinými slovy, předstírejte sami sobě, že vaše sny se už uskutečnily. Vnímejte ten pocit splněného přání.

*heart*Přemýšlejte o tom, co chcete, ne o tom, co nechcete.To je zlaté pravidlo a držte se ho.

Když máme jasno v tom, co chceme, bude pro nás mnohem snadnější, aby se to s konspirativní pomocí Vesmíru stalo. To co ve skutečnosti děláme, když každý měsíc za novoluní vznášíme přání/stanovíme si záměry, že si opravdu ujasnujeme, co chceme …

 

Použitý zdroj : Magický měsíc – Yasmin Boland, vydalo nakladatelství ANAG v roce 2019

INFO: Toto je poslední článek na tomto webu, protože se přechází na nový web a tento už nebude během přístího týdne fungovat. Samozřejmě pokud to bude možné a vše bude fungovat na novém webu dobře, budu psát další články jako obvykle horoskopy na každý měsíc, novoluní, zatmění a jiná poselství. Akorát nebudou již  dostupné články, které jsem publikovala ještě tady na tomto webu.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account