Dneska se krátce podělím o jednu vzpomínku. Je tomu něco málo přes rok, když jsem se prvně potkala s Veronikou. Byla jsem pozvaná jako speciální host do řečnického klubu Toastmasters v Praze. Atmosféra tam byla úžasná a s Verčou jsme si hned měly co řict a předat. Pomohla jsem jí během následujících setkání utřídit myšlenky u jejího začínajícího projektu a propojila ji se super lidičkama (jako je třeba terapeutka, výtvarnice, majitelka galerie a moje kamarádka Jana Sedlmajerová, s lidmi z networkingového klubu, který jsem vedla i přáteli z Brna).
Měla jsem pocit, že máme ještě spoustu času na společné projekty a těšila jem se na to. Poslední akce, kam jsem za Verunkou Kocábkovou a Kristýnkou Stokláskovou přijela (byly tam obě pozvané na moje doporučení jako inspirující osobnost pro ostatní – a to obě jsou stále) nesla název “Podnikni to” a moderoval ji Kryštof Látal.
O přestávce jsme si potvrdily, co je potřeba připravit na velkou networkingovou akci, kterou pod záštitou a s týmem z Toastmasters pořádala a rozloučily jsme se. Následující den odlétala do Norska odkud se po tragické události už nevrátila. Ale slib co jsem jí dala, plním. Zítra na její počest jedu na akci, která se jmenuje Dotkni se s námi hvězd – inspirovat druhé. Chceš-li se nechat inspirovat, připoj se 🙂
 
Videopozvánku najdete zde: https://www.facebook.com/ProTMPraha/videos/1930747926972169/
 
Těším se na vás,
Lenka
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account