198

Všichni milovníci klasické hudby zbystřete. Připravili jsme pro vás ve spolupráci s Mezinárodním hudebním festivalem Český Krumlov rychlou soutěž o vstupenky na jedinečný koncert, který uzavře letošní 31. ročník festivalu. Zodpovězte nám v období od 27. července do 1. srpna otázku a možná to budete právě Vy, kdo si vychutná Operní gala.

Operní gala, které se uskuteční v Českém Krumlově v sobotu 6. 8. 2022 od 20:30 v Pivovarské zahradě, završí program 31. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Na jednom pódiu se setkají zpěváci československého operního světa, jejichž renomé dávno přesáhlo hranice našich zemí. Těšit se můžete na charismatického tenoristu Pavola Bršlíka, talentovaného mladého basbarytonistu Borise Prýgla či věhlasnou sopranistku Janu Šrejma Kačírkovou.

Závěrečný galakoncert doprovodí orchestr PKF – Prague Philharmonia pod vedením slovenského dirigenta Petera Valentoviče, kteří společně se sólisty zaplní Pivovarskou zahradu podmanivými áriemi, duety, tercetty a předehrami ze světoznámých operních děl. V první polovině koncertu zazní skladby z oper světových skladatelů jako W. A. Mozart, G. Rossini, G. Puccini, aj. a druhá polovina pak bude věnovaná českým autorům B. Smetanovi a A. Dvořákovi. Celý galavečer pak zakončí závěrečný duet prince a Rusalky ze stejnojmenné opery. Festival se tak tematicky uzavře podobně, jako začal – po zahajovacím koncertu na zámeckém jezírku festivalový měsíc skončí opět v romantické atmosféře vodní říše.

Boris Prýgl, Foto: Libor Sváček

O co soutěžíme?

Jeden výherce obdrží 2 vstupenky na Operní gala, které se uskuteční v Českém Krumlově v rámci mezinárodního hudebního festivalu v sobotu 6. srpna 2022. Vstupenky budou výherci zaslány elektronicky.

Jak se zapojit do soutěže?

V období od 27. 7. do 1. 8. 2022 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 200. v pořadí, vyhraje 2 vstupenky na Operní gala v Českém Krumlově.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

nebo

Pro účast v soutěži je třeba se registrovat.

Vytvořením účtu souhlasíte s Podmínkami užití a našimi Pravidly ochrany soukromí..

Árii z které Mozartovy opery uslyšíme na Operním gala?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Tagy:
4 Komentářů
  1. EditaKašková 2 týdny ago

    Kulturní zážitek v krásném městě.

  2. Naděžda Křičenská 1 týdnem ago

    Krásný program.

  3. jitkalukesova 1 týdnem ago

    Krásná akce na pěkném místě……!

  4. ZlataVeisarová 1 týdnem ago

    bezva akce

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account