187

Všichni milovníci klasické hudby by měli nyní zbystřit. Připravili jsme si pro vás ve spolupráci s Mezinárodním hudebním festivalem Český Krumlov rychlou soutěž o vstupenky na koncert, který bude oslavou baroka. Zodpovězte nám v období od 27. července do 1. srpna otázku a možná to budete právě Vy, kdo si vychutná tuto velkolepou událost.

Barokní večer se uskuteční v Českém Krumlově 5. 8. 2022 od 20:30 v prostorách Zámecké jízdárny. A na co se můžete těšit? I letošní ročník festivalu oslaví krásy a tradice baroka a jeho oslav. Věnován mu je nejen páteční večer závěrečného festivalového víkendu, ale v areálu Státního hradu a zámku Český Krumlov se nachází také několik expozic a atrakcí přibližujících zábavu a volnočasové radovánky barokní šlechty.

Předposlední festivalový koncert dá i vám možnost zažít velkolepou oslavu barokního umění, hudby a tance.  Přijďte zažít baroko na vlastní oko a nechte se zlákat emocemi nabitou hudbou, opulentními kostýmy, barokními trubači a solisty světové úrovně. Večerem v Zámecké jízdárně vás provede historický soubor Baroccoo sempre giovanne a 3 vynikající sólisté: koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička, fenomenální sopranistka Helena Hozová a jeden z nejlepších trumpetistů na světě Marek Zvolánek.

O co soutěžíme?

Jeden výherce obdrží 2 vstupenky na Barokní večer, který se uskuteční v Českém Krumlově v rámci mezinárodního hudebního festivalu v pátek 5. srpna 2022. Vstupenky budou výherci zaslány elektronicky.

Jak se zapojit do soutěže?

V období od 27. 7. do 1. 8. 2022 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 200. v pořadí, vyhraje 2 vstupenky na Barokní večer v Českém Krumlově.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

nebo

Pro účast v soutěži je třeba se registrovat.

Vytvořením účtu souhlasíte s Podmínkami užití a našimi Pravidly ochrany soukromí..

Co o baroku říká název souboru Barocco sembre giovanne?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Tagy:
3 Komentářů
  1. KvětaHedvíková 2 týdny ago

    lákavá výhra

  2. Naděžda Křičenská 1 týdnem ago

    Skvělá výhra.

  3. ZlataVeisarová 1 týdnem ago

    pěkná výhra

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account