410

Hodinky jsou praktickým doplňkem, který může být zároveň velmi ženský, elegantní, extravagantní i nepřehlédnutelný. Vždy záleží na tom, jaký typ a provedení hodinek zvolíte. Jak docílit toho, aby vždy dokonale ladily s tím, co máte právě na sobě? Jak dosáhnout toho, aby hodinky upoutaly pozornost či se naopak staly pouhým nenápadným doplňkem?

Na co se zaměřit při výběru hodinek

Při výběru hodinek se musíte zaměřit hned na několik faktorů, a to:

  • K čemu je budete nosit?
  • Jaké provedení hodinek preferujete? Digitální, analogové nebo kombinované?
  • Co od hodinek očekáváte?

Pojďme si postupně představit různé druhy hodinek a u každého druhu poukázat na to, k čemu se nejlépe hodí.

Moderní i hravé zároveň

Od doby vynálezu digitálních hodinek již uplynula celá řádka let. Pamatujete si ještě na boom, který se kolem nich vytvořil? Jakmile vtrhly na trh, musel je mít každý. Jejich obliba od doby vynalezení nijak neklesla, pouze byly zastíněny hodinkami chytrými, jimž se jim pokoušejí sebrat světlo reflektorů. Pokud si stále nemůžete vynachválit technologii digitálních hodinek, noste je sebevědomě a ideálně v takovém provedení, co bude nepřehlédnutelné. Například dámské hodinky Casio se vyrábí i v celorůžovém designu, co již na první pohled bude vypovídat o vaši hravosti.

Stylové a minimalistické

Dalším typem hodinek jsou hodinky minimalistické. Ty se skvěle hodí pro každou příležitost. Jejich hlavním posláním není šokovat, ani zaujmout davy, ale doplnit vhodně, ale hlavně nenápadně, libovolný outfit. Typickým představitelem takovýchto hodinek jsou stylové hodinky Timex. Kvalitní, výkonné a trvanlivé.

Jemné a ženské

K některým příležitostem, zejména v létě, netoužíme po ničem jiném než po šatech, které budou vzdušné a bude nám v nim příjemně i v případě, že venkovní teplota přesáhne hranici 30 °C. Jenomže ne všechny šaty se dají vhodně kombinovat s hodinkami. Často se může stát, že hodinky na zápěstí přitáhnou mnohem větší pozornost než samotné šaty. Co s tím? Své zápěstí ozdobte nenápadnými hodinkami bez zbytečných příkras, co ladí s barvou šatů. Tím zajistíte, že celkový dojem bude působit jednotně a pozornost můžete přilákat k šatům nebo vhodně zvoleným šperkům na krku.

Foto: Shutterstock

Hodinky, co s vámi drží krok

Sportovní duše jistě ocení takové hodinky, které budou zvládat jejich rychlé tempo. Právě ke sportovním aktivitám se skvěle hodí chytré hodinky, co dokážou měřit vaši tepovou frekvenci, počet kroků, uběhnutou vzdálenost a také rychlost, kterou se pohybujete. Mezi jejich další vlastnosti by měla patřit voděodolnost a prachuvzdornost. Přestože sportovní hodinky by měly být hlavně praktické, můžete se při výběru zaměřit i na jejich vzhled. Ze všech dostupných možností je totiž snadné vybrat si i sportovní hodinky, které budou zároveň elegantní.

Náramkové hodinky na každodenní nošení

Ve sbírce hodinek každého z nás by neměly chybět jedny hodinky vhodné na každodenní nošení. Jejich provedení může být tradiční s koženým páskem, ale pro některé profese se více hodí hodinky stříbrné či zlaté. Výběr hodinek na každodenní nošení je zcela individuální. Při jejich výběru se totiž musíte řídit tím, jaké zaměstnání vykonáváte. Co ovšem mají všechny hodinky na každodenní použití společné, je jejich kvalitní provedení a trvanlivost.

Zaměřte se na výběr náramkových hodinek a nepodceňte při jejich výběru žádný parametr. Nabídka hodinek je totiž natolik pestrá, že si lze bez problémů pořídit přesně takový model, o kterém sníte. V případě náramkových hodinek navíc platí, že čím větší sbírku vlastníte, tím lépe. Máte díky tomu širší výběr a ke každému outfitu máte vždy dokonalé hodinky po ruce.

Foto: Shutterstock

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account