Na jaře automaticky stoupá poptávka po různých přístrojích pro zdraví, včetně odšťavňovačů. Při jejich výběru ale můžete šlápnout pěkně vedle. Jak se tomu vyhnout? Zeptali jsme se Ivony Loutocké z Eujuicers.com.
Ivono, čemu bychom se tedy měli při výběru odšťavňovače vyhnout?
Určitě varuju před zbrklým nákupem nápadně levného odšťavňovače, hlavně pokud chcete odšťavňovat denně a vydržet u toho. Můžete si myslet, že úplně stačí, ale zkušenosti nás dnes a denně přesvědčují o opaku. Zákazníci k nám často přicházejí pro nový přístroj s čerstvým zklamáním z jiného.
Čím nás vlastně může odšťavňovač zklamat?
Nejčastěji je to nepohodlné používání. Komplikované sestavování, dlouhé čištění. Nevěřili byste, jak rychle vás může od odšťavňování odradit, pokud obsluha vyžaduje neustálé kompromisy, nebo fígle.
Je dobrý nápad spoléhat se na recenze?
Můžou být určitým vodítkem, díky kterému se zhruba zorientujete, ale na 100 % bych se na ně taky nespoléhala. Srovnávače jsou plné pochvalných recenzí i na ty nejlevnější přístroje, ale skutečnost je taková, že autor hodnocení obvykle nemá srovnání a navíc píše svou zkušenost po pár dnech či týdnech od koupě. Tedy ve chvíli, kdy mu ještě nestihly vadit ty nedostatky. Ale ono to přijde…
Podle čeho se tedy řídit?
Ideální je obrátit se na specializovaného prodejce, který se zároveň věnuje testování odšťavňovačů, a tedy dokáže zodpovědně poradit. My jsme například sepsali průvodce výběrem, kterého si můžete zdarma objednat, a který vám pomůže se zorientovat.
Existuje vůbec nějaká univerzální rada, jak si správně vybrat?
Definovat si, co chci převážně odšťavňovat a jak často, a podle toho si vybrat odšťavňovač, který je na to nejvhodnější. Většině lidí vyhovuje šnekový odšťavňovač, protože se snadno obsluhuje, odšťavní prakticky cokoli a nejrychleji se čistí.
Má smysl si připlatit?
Podle našich zkušeností jednoznačně ano. Jak už jsem řekla, hlavně v případě každodenního používání. Pokud si vyberete odšťavňovač od prémiové, léty prověřené značky – například Sanu, nebo Omegu – vydrží opravdu dlouho, dost možná si už nikdy nebudete muset kupovat nový. Mají dlouhé záruky, v případě poruchy vám je opravíme, nebo dodáme náhradní díly. To v běžném elektru většinou nenajdete.
Je nějaký konkrétní odšťavňovač, který byste nám doporučila?
Za všechny bych vybrala asi novou Omegu Mega Mouth, na kterou jsme se moc těšili. Je to totiž první vertikál od Omegy, který má extra velký plnicí otvor. Už jsme ho i otestovali, je kvalitní, pracuje se s ním opravdu rychle, je to pohodlí samo. Umí vyrobit i zmrzlinu, dětský příkrm, nebo burákové máslo. Pokud by ho vaše čtenářky chtěly taky otestovat, mohou po nákupu využít 14denní lhůty na vyzkoušení. A když jim náhodou nesedne, vrátíme jim peníze. 
Pokud by si čtenářky nebyly výběrem jisté, mohou se na vás obrátit?
Samozřejmě! Napište nám na cz@eujuicers.com, nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 110 990.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account