Při plánování dárků mám jeden takový postup. Nejen, že si píšu seznam jmen pod sebe a k nim si sepisuji potencionální dárky, ale dávám si i takový malý úkol. Jeden den věnuji myšlenky jednomu člověku. Jeho jméno si celý den převaluji v hlavě a přemýšlím o něm, píšu si, co dělá, co má rád, společné zážitky, z čeho má radost a čím žije. A pak už mi dárky naskakují samy. Většinou mě napadá více věcí, třeba drobných, ale balit každý zvlášť? Ne, udělám dárkové balení. Balíček radostí pod stromeček. Více radosti na jednom místě.
Ideální jsou takové balíčky pro sportovně založené členy rodiny, možná úplně stačí pro aktivní členy. Je jedno, jestli hrají tenis, hokej, milují dlouhé procházky, prohání své tělo při běhu či sedí u vody a rybaří. Mají společné – lásku pro aktivitu.
Doplnit energii před zápasem, po tréninku nebo na dlouhé procházce mohou pomocí energetických tyčinek Lifebar. Pro ještě intenzivnější výkon jsou tu Lifebar Plus! Tyčinky se superpotravinami, které uspokojí ty nejnáročenější požadavky. Nebudete vědět, kterou koupit, chutnají skvěle. Žádná chuťová náhražka, zasytí, ale nezaplácnou. Oběd je daleko, snídaně v dávné minulosti a já, přiznávám se, právě jednu chroupám.

Stejně jako jídlo, každá aktivita vyžaduje i pití. Lahev na pití je u každého sportu, ale i běžné aktivity nezbytností. Používáme různé nápoje, teplé, studené, perlivé, ne všechny lahve ale tohle všechno zvládnou a ještě navíc, aby byly hezké a zdravé. Mám vyzkoušeno a už se v pár vánočních balíčcích usazují a to nejen pro sportovce, ale i pro děti. Zdravá a jedinečná FreeWater Láhev , ta nezklame. Osobně jsme vyzkoušely.

Aktivita sama o sobě posiluje zdraví, ale právě pobývání venku někdy způsobí prochladnutí, a tak je dobré občas svou imunitu posílit doplňky stravy, vitamín C je základ. Ten najdete například v šumivém Revitalu Vitamin C lesní jahoda. Právě rozpustné šumivé tablety jsou výborným prostředkem k doplnění potřebných látek a k dodržování pitného režimu. Lahev už v balíčku máte, takže nápoj může být připraven. Nejen, že si připravíte zdravý nápoj, ale navíc si na něm i pochutnáte. Skvělé i pro diabetiky.

Pro ty, kteří mají zvýšené nároky na stravu po nemoci, můžete přibalit doplněk stravy Orthomol Immun. Náš imunitní systém pracuje nepřetržitě a musí být schopen rychle zasáhnout i v případě chronických infekcí, ať už jde o onemocnění dýchacího ústrojí, zánět středního ucha, ale i při astmatu, alergii, užívání léků, stejně tak jako po chemoterapii či radioterapii. Dobře fungující imunitní systém podpoří dostatek spánku, fyzická aktivita a vyvážená strava. Jak testovala naše Pavlínka se můžete podívat ZDE.

Svěžest a uvolnění po každé sportovní aktivitě zajistí osvěžující a regenerující sprcha. Dobrý sprchový gel, patří do každé sportovní tašky. My jsme vyzkoušely osvěžující sprchový gel Spa bez mýdla pro jemné denní mytí zanechávající pokožku pružnou a jemnou a napomáhá její regeneraci. Sprchový gel poskytuje jemné mytí pro stresovanou kůži – bez dehydratace a podráždění s osvěžující relaxační vůní. Je doporučen pro denní mytí, zejména po sportu.

Balíček udělejte na míruB běžcovi přihoďte reflexní pásku, ať je vidět, fotbalistovi malý míč pro domácí trénink, turistovi funkční batoh, rybářovi krabičku na nářadíčko,… Buďte rozmanité, ale balíček trochu promyslete, aby se věci tak trochu doplňovaly. Mně jako sportovcovi by se takto promyšlený balíček líbil. Asi obdaruji sama sebe.
A abychom nebyly jen sportovní. Ženu neurazíte kabelkou – a já z ní rovnou udělám i balíček. Naplním ji našimi ženskými nezbytnostmi, malé zrcátko, hřeben, paletka líčidel, diář,…je to na vás, jak velký balíček vytvoříte. Hurá do toho.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account