Tipy na vánoční úklid: Efektivně, ekologicky a bez stresu

Dneska venku sněží, ale netaje. To bude asi vážně známka toho, že se TO blíží. TO jako TOtálně přecpané obchody i TO jako TOlik mi toho ještě chybí!
Stres a šílenství ale nebudou trvat věčně. Pak přijde TO lepší TO, jako je TOpení na chatě v krbu s TOlerantními přáteli a rodinou TOužebně vyhlížející Ježíška. Prostě TOp vánoční pohoda!
Ať TO všechno stihnete a pak si TO pořádně užijete!
Petra

Vánoce jsou o kráse. Zdobíme vchodové dveře, adventní věnce, vánoční stromy… ale nezapomínejme na sebe. I my musíme vypadat hezky a slavnostně. Až do neděle 11.12. soutěžte o Set pro dokonalé zvýraznění od E style.

Vánoce jsou o pořádku. Nestresujte se ale příliš, i úklid může probíhat pohodově, efektivně a navíc ekologicky! Přijďte si ve čtvrtek 8.12. pro Rady a vychytávky nejen pro vánoční úklid. Nebudou chybět ani tipy na dárečky na poslední chvíli.

Vánoce jsou o pohodě. Již třetí příjemná snídaňová akce Brain&Breakfast proběhne v ostravské Pracovně ve středu 21.12.  Tentokrát s Magdou Vašáryovou. Jedná se o přímý přenos setkání se zajímavým hostem vysílaný z Prahy do ostatních měst. A my budeme u toho. Přidáte se?

Šťasné a veselé vánoce přeje Pracovna ŽENY s.r.o.OSTRAVA

Zdroj foto: Petra Bezecná

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account