Počítač, televize, četba, ale také smog a prašné prostředí, to vše představuje velkou zátěž pro naše oči. Večer často pociťuji nepříjemnou únavu a určitě nejsem sama. Znáte to také?
Unavené oči poznáme snadno. Jsou zarudlé, mohou být suché, nebo naopak slzet. Máte pocit, že je ani neudržíte otevřené. Pokud nejsou vaše problémy opravdu velké a dlouhodobé, můžete si pomoci sami. A my víme jak!
Snadná pomoc, která nic nestojí
Nejprve můžete zkusit jednoduché a osvědčené triky našich babiček. Taková vychlazená okurka dokáže doslova zázraky. Odkrojte dva plátky a přiložte je na víčka. Nechte působit alespoň pět minut a relaxujte. Slupku z okurky můžete použít také jako hydratační a osvěžující masku na obličej.
Nemáte okurku? Nevadí! Vystačíte si s polévkovou lžící. Vložte ji na chvíli do mrazáku. Poté přiložte na víčka a odpočívejte.
Na oči můžete přikládat také plátky studených jahod čivychlazené čajové sáčky. Možností je opravdu mnoho a je to ten nejjednodušší způsob, jak pomoci unaveným očím a ještě si udělat čas jen pro sebe.  
Znáte oční jógu?
Jóga je velice populární sport, který zná opravdu každý. Víte, že existuje také oční jóga? Jedná se o pár očních cviků, které stačí opakovat několik minut každý den. Posílíte tím okohybné svaly a oči tak budou celkově odolnější. Zkuste například opsat očima velký kruh na každou stranu.
Oční kapky na přírodní bázi
Když nepomohou ani osvědčené rady, je čas sáhnout po očních kapkách. Pokud máte rádi, stejně jako já, čistě přírodní přípravky, jistě vás zaujme značka Similasan. Oční kapky obsahují výtažky z léčivých bylin a minerálů a díky vyváženému pH oči zklidňují, chladí a chrání.

Protože nás oční kapky Similasan opravdu zaujaly, vložily jsme je do našeho testování. Měly jste tedy jedinečnou možnost je s námi zdarma vyzkoušet. A jak jste byly spokojené?
„Pracuji celý den v kanceláři u počítače. Oči mam tedy velice unavené. Oční kapky jsme zkusila a musím říci, že příjemně chladí. Okamžitě mi přinesly úlevu od pálení“, chválí oční kapky Similasan testerka Betty1, která testovala kapky pro červené oči.
Enesis si vytestovala oční kapky pro unavené oči. „Byla jsem moc ráda, že jsem je mohla vyzkoušet. Oči mě často pálí a jsou unavené. Ihned po nakapání přichází úleva. Zabírají opravdu hned. Za mě spokojenost“, dodává.
Jaké byly další ohlasy na testování, se dočtete ZDE.
Máte nějaké další vyzkoušené tipy, jak ulevit očím? Napište nám!:-)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account