Přírodní pokojové vůně Stephen Cordina Aroma&Therapy testovalo deset z vás. Jak jste byly s účinky spokojené?

O produktu:
Vůně jsou v nabídce ve formě difuzérů nebo sprejů. Obsahují vysoce kvalitní esenciální oleje s blahodárnými účinky na lidskou mysl. Vytváří příjemné dlouhotrvající aroma. Součástí balení pokojových difuzérů jsou bavlněné tyčinky, které zaručují rovnoměrné uvolňování vůně po mnoho měsíců. Intenzitu vůně lze regulovat různým množstvím použitých tyčinek. Spreje mají velmi jemný rozprašovač, nezanechávají žádné stopy, můžete je tedy bez obav použít jak v prostoru, tak na látku, na polštáře, závěsy a podobně.

Růže & Citrus – klasická vůně růže s povzbuzujícími účinky, s nádechem máty a citrusových plodů.
Ylang ylang & Mandarinka – lehká delikátní a smyslná vůně. Ylang ylang s afrodiziakálními účinky, jemná mandarinka, růže, bergamont a nádech vanilky. Vůně vhodná na zklidnění mysli i pro intimní chvíle.
Citrus & Koření – vůně vyjadřující kouzlo Malty. Citrusové plody spolu se skořicí, růží a jasmínem vytváří dokonalou kompozici.

Jak tyto vůně provoněly váš domov a jak vám vyhovovaly?
Ženy se většinou shodly, že vůně jsou intenzivní a v bytě vydrží poměrně dlouhou dobu. Před sprejem by prý ale daly raději přednost difuzéru, kde se dá nastavit intenzita a vůně se uvolňuje postupně. Ne každému se určitá vůně trefila do jeho oblíbené, kdo preferuje citron, dostal orientální a naopak, při osobním výběru by preferovaly jinou vůni. Každý jsme jiný a každý si může vybrat tu svou. Například Věrka nedá na pokojové vůně Stephen Cordina dopustit a je s nimi velmi spokojená. „Tyto vůně používám již dlouho, krásně mi provoní celý byt a dlouho vydrží. Vždy, když přijdu z práce domů, přivítá mě moje vůně domova,“ pochvaluje si.

Stejnou zkušenost má i Monika Kolorosova, která testovala vůni Citrus & Koření: „Vůně se mi zdá velmi intenzivní a výdrž je dlouhá. I po několika hodinách, kdy jsem byla mimo domov, jsem ji po návratu domů cítila. Nejvíce vnímám skořici. Výhodou je nebarevné složení, kdy po nastříknutí na textil nezanechává barevné stopy.“ Podle Moniky však může být vůně pro někoho až příliš intenzivní a odradit by prý mohla i celkem vysoká pořizovací cena. Podobný názor má Muff:„Při prvním použití jsme byli překvapeni, jak se vůně Wood & Citrus rozlehla po celém bytě. Je z ní hodně cítit dřevo. Pořizovací cena je dle mého ale příliš vysoká, raději bychom koupili více vonících svíček.“

Libka testovala vůni Rose & Citrus: „Po aplikaci jasně převládá sladká těžká vůně růže, která není bohužel můj šálek kávy. Mám raději svěží citrusy, ale ty v nich cítit nebyly. Vůně vydržela celkem dlouho. Doporučuji těm, které oslovuje těžká sladká vůně. Myslím si ale, že těžká vůně se do místnosti nehodí.“ Podle Andys byla vůně cítit poměrně dlouhou dobu i po vyvětrání, proto uvažuje o koupi jiné vůně této značky.

Deaana zkoušela vzorek Ylang ylang & Mandarin, což také není její oblíbená složka vůní, ale v kombinaci s mandarinkou jí prý sedla. „Zprvu jsem měla dojem nízké výdrže, ale když jsem vůni rozprášila ve vedlejší místnosti a za hodinu do ní vstoupila, byla vůně stále patrná. Vůně je příjemná, výdrž slušná. Cena produktu ve spreji je opravdu vysoká. Dala bych přednost difuzéru, který se v místnosti uvolňuje permanentně a lze ovlivňovat intenzitu,“ dodává. Také Medja či Bergagnini by volily raději difuzér, kde by se postupně a s volitelnou intenzitou vůně uvolňovala.

Pokojová vůně je skvělá věc, vydrží dlouho a k velkému překvapení je schopna přehlušit i ty největší pachy. Kdo nezkusil, neměl by váhat, možná bude překvapen. Také jsem se divila, co taková vůně dokáže a lze si vybrat. Na trhu je výběr velký,“ doporučuje Amanda.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account