Budujte vztah s vaší zákaznicí!
Vítejte ve světě Word of Mouth, ve světě ženské šeptandy, která je na prvním místě faktorů, které nejvíce ovlivňují, zda a co si lidé nakoupí. ŽENY s.r.o. sdružují širokou komunitu žen různého zaměření a ze všech regionů ČR a SR. Nespoléháme jenom na online komunikaci, ale jako správné ženy se potřebujeme také scházet a povídat si z očí do očí, proto naše komunikace nestojí na tradičních formátech PPC kampaní, ale mluvíme v příbězích a reálných zkušenostech. Pravidelně sdílíme blogy, videa nebo recenze a více pak probereme u osobní kávy či zážitkového testování, která probíhají v regionálních Pracovnách ŽENY s.r.o.
Budujte už dnes vztah mezi vaší značkou a ženou spotřebitelkou, přidejte se na první česko-slovenskou sociální síť pro ženy!
Ukázka testování ZDE
Podpořte podnikavé ženy, ony podpoří vás!  
Nemáte-li produkt k otestování, ale svět podnikavých žen je vám blízký a chcete jako patrioti podpořit něco českého, hezkého, pravého, kontaktujte nás. Vybereme z naší databáze více než 8 tisíc podnikavých žen podnikatelku, která pro vás může vyrobit reklamní předměty na klíč nebo připravit slavnostní občerstvení jako od maminky. 
Ukázka výsledků práce našich žen ZDE. 
Kontaktujte nás: 
Jana Velinská / jana.velinska@zenysro.cz / 739 097 523
 
Sídlo a kanceláře firmy:
Ženy, s.r.o.
Karlínské nám. 6, 186 00 Praha 8
IČ: 248 30 640
DIČ: CZ 248 30 640
jednající Evou Vaškovou Čejkovou, jednatelkou
zapsána u u Městského soudu v Praze, spisová značka C 178336 
 
Informace pro spotřebitele: 
Společnost Ženy, s.r.o. upozorňuje uživatele těchto webových stránek a kupující v internetovém obchodu (e-shopu) umístěném na těchto webových stránkách, kteří jsou spotřebitelé, že spory mezi společností Ženy, s.r.o. a uživateli a kupujícími, kteří jsou spotřebitelé, vzniklé v souvislosti s poskytováním služeb ze strany společnosti Ženy, s.r.o. prostřednictvím těchto webových stránek nebo v souvislosti s prodejem zboží či služeb prostřednictvím internetového obchodu (e-shopu) umístěného na těchto webových stránkách, které se nepodaří urovnat mezi stranami přímo, je možné řešit formou mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, přičemž věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je v daném případě Česká obchodní inspekce (http://www.coi.cz), na kterou se mohou obrátit s návrhem na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu (ADR). Bližší informace o České obchodní inspekci a mimosoudním řešení spotřebitelských sporů jsou dostupné na uvedených internetových stránkách České obchodní inspekce.