Dárek elektronického rázu se pod vánočním stromečkem objevuje snad vždy a všude. Jistě mi dáte za pravdu, že nákup těchto dárků je v režii mužů. Nakupují se jim snadno, rychle a dovolím si říci, že je to i baví. A když nám ženám přinesou zrychlení a zjednodušení jakéhokoli procesu, dáváme palec nahoru. Jeden elektronický dárek se vedle měkkých, voňavých a blyštivých dárků určitě neztratí. Bonus, muži mají nejraději technikou prosycené dárky. Výborně, tak začněte sbírat inspiraci.
Ruční mixér Philips vám umožní připravit čerstvé potraviny přesně tak, jak to máte rádi!
Zdravá pomazánka k snídani, dokonale krémová polévka, rychlostí blesku rozdrcené ořechy, kostičky cibule bez pláče… mohli bychom pokračovat. Díky technologii mixování Promix a tlačítkem SpeedTouch pro intuitivní ovládání je vše připraveno rychleji. Mixování, šlehání a míchání se stává zábavou.

Pomocník pro náš každodenní rituál s péčí o pleť
Obličej je naší vizitkou, oknem do duše, ukazatelem našich pocitů. Proto je potřeba mu věnovat náležitou péči. Dopřejte mu konečně volně dýchat, smyjte krémy, make-upy, dopřejte mu masáž a vpusťe do tváří barvu. Philips VisaPure tohle všechno umí, pohodlný způsob, jak mít pokožku čistou, hladkou a zářivou. Možná se to zdá jako ideál, ale i my jsme testovaly a výsledek… podívejte.

Žehlení rychlostí blesku a s láskou
Ať se přihlásí ta, která ráda žehlí. Dobře, také se někdo najde. Pro milovníky i odpůrce žehlení je tu nejskvělejší žehlička. Tuto chválu si dovolujeme použít, neboť jsme samy vyzkoušely. Teplotu si hlídá sama, saténovou blůzu nebo kalhoty, klidně střídejte. Tahle Systémová žehlička Philips s revoluční technologie OptimalTEMP  je opravdu chytrá. Že máte každá vzpomínku, jak jste něco připálila? Ty už jsou opravdu minulostí. Žehličku jsme na oděv položily, čekaly, čekaly, trnuly,…nic, žádné propálené místo, vše perfektní.

Dokonalý úsměv a zdravé zuby
Vzpomínáte si na první elektrické kartáčky, drsné vrnění, vzhled bez nápadu, vše na baterie, které vydržely pár čištění. To je dávno. Teď je tu kartáček nové generace řady Philips Sonicare v atraktivním designu. Krásný, tichý, jemný k vašim zubům, můžete si nastavovat intenzitu čištění tak, jak si vaše zuby zvykají. Minulý rok jsem jím obdarovala manžela a letos už ho mám na svém seznamu já a nejspíš i moje dcera, mají  totiž i pro děti.

Tuhle věcičku mám na svém vánočním seznamu třikrát podtrženou. S mou vášní pro oblečení ji musím mít. Co si vezmu na sebe, se rozhoduji ráno mezi buzením dcery a přípravou snídaně, takže vychytávku v podobě ručního napařovače oděvů Steam&Go moc moc vítám, chci a potřebuji. Vše vyžehlené v minutě, bez rozkládání prkna, jen tak na ramínku a hned. Měla jsem ho zapůjčený a vznikla láska na první pohled. A na cesty? Je dokonalý.

Pohodlí a klid. Jen si tak sednout a vypít si svou oblíbenou kávu. Proč ne. Jse-li milovnicí kávy a i zbytek vaší rodiny, takle věcička Saeco Incanto Automatický espresovač, vás nezklame.  Nejen pro vánoční návštěvy, ale hlavně pro vás. Káva, přesně tak, jak ji máte rádi.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account