Komunikace s anděly: Cesta ke zdraví a vnitřní síle

Snad každá z nás měla někdy období, že si vedle sebe přála mít někoho, kdo ji bude nápomocný. Právě v těchto chvílích si však často musíme poradit samy a naši známí a blízcí v tu chvíli najednou nemají čas a prostor se nám věnovat. Neberte to jako trest, ale jako možnost. Pro co? Přeci pro to, spojit se se svým andělem strážným a mít jistotu, že si vždy poradíme samy.

Proč si máte vůbec anděly přivolávat?
Relaxační techniky, kterými se andělé přitahují a díky kterým se s nimi můžeme spojit, posilují naši psychiku i fyzické zdraví. Navíc díky komunikaci s nimi budeme rozvíjet přirozenou intuici, která je nám ženám vlastní. Také se po určité době zvýší naše sebevědomí, protože s anděly v zádech se nám bude víc dařit. Budeme víc vnímat krásu světa kolem sebe. Ale především na své starosti a rozhodování nebudeme samy. Vždy tu bude bytost, která nám poradí nikoli podle jejích domněnek a názorů, ale podle toho, co rezonuje (souzní) s naším vnitřním já.

Jak si mám svého anděla přivolat?
Není to těžké, zvládne to každá. Vyžaduje to pouze trpělivost, ale hlavně víru. Pokud se budete pokoušet přivolat svého anděla s myšlenkou toho, že na to stejně nevěříte, pak ho nebudete vnímat, ani kdyby byl přímo vedle vás. Vytvoříte si tím clonu před očima.
Je několik způsobů jak se se svým andělem spojit a každému bude vyhovovat něco jiného.
Mějte na paměti, že svého anděla si nemusíte přivolat na poprvé. Mějte tedy trpělivost.

Pomocí snů. Zapalte si svíčku (nezapomeňte ji dát na nehořlavou podložku). Ideálně malou čajovou. Položte ji někam, kde budete vnímat světlo, ale nebude vás oslňovat. Barva by měla být bílá, světlé modrá nebo světle fialová. Pokud potřebujete něco řešit naléhavě, pak zlatá. Položte se pohodlně do postele (kdo potřebuje k relaxaci hudbu, může si ji předtím potichu pustit), přikryjte se a začněte si představovat, že jdete na místo, kde je vám hezky. Může to být příroda, nebo město. Nechte myšlenky volně proudit. Mezitím, co se budete procházet, zaměřte se v myšlenkách na to, že se toužíte setkat se svým andělem. Pokud vám to pomůže, udělejte si o něm nějakou představu a volejte ho k sobě. Ideálně byste v této fázi měly přecházet do spánku, takže si svého anděla neovlivníte svou racionální myslí. Pokud byste byly příliš čilé, zkuste myšlenky ještě nechat proudit a dovolte hlavě, aby vás odnesla na příjemná místa. Pamatujte, že si stačí přát a když se ráno vzbudíte, snažte se rozpomenout na své dny dříve, než se plně probudíte.
Ne každý umí pracovat se sny, někomu více vyhovuje racionální myšlení. Napište tedy svému anděli vzkaz. Vezměte si papír a tužku. Ideální barva je opět ta samá jako u svíček – bílá, zlatá, světlé modrá nebo světle fialová. Na papír napište, proč pomoc anděla potřebujete a co od něj vlastně žádáte. Je potřeba upřesnit detaily. Papír pak složte a buď ho vložte pod polštář nebo někam, kde zůstane v klidu ležet, dokud vám váš anděl nepomůže problém vyřešit. Pamatujte, že pomocí této metody jste od svého anděla stále hodně vzdálené, přesto je to způsob jak si vyžádat pomoc. Nezapomínejte však své přání psát s pokorou a s vědomím toho, že pokud chcete řešení, musíte mu jít naproti. Nestačí jen chtít a čekat.
Přivolání pomocí meditace. Tato metoda je nejnáročnější, přináší však největší výsledky a z dlouhodobého hlediska je velmi zajímavá. Váš anděl s vámi bude velmi intenzivně a ty z vás, které se tomuto budou poctivě věnovat, se mohou dostat do fáze, kdy budou svého anděla slyšet a vnímat při běžné denní činnosti.
Zapalte svíčky (viz. způsob první), pusťte si klidnou hudbu, můžete zapálit vonný vosk. Vůně však musí být lehká. Hodí se levandule, myrta, květinové vůně, ylang ylang. Sedněte si na židli nebo buďte v polosedu posteli. Zavřete oči a zhluboka dýchejte. Představujte si, jak postupně uvolňujete celé tělo. Zaměřte se na místa, která jsou napjatá, a vědomě je povolte. Nechte celým tělem prostoupit hudbu a vnímejte klidnou atmosféru. Je však potřeba být stále bdělý, vaším cílem není usnout, pouze se maximálně uvolnit. Začněte si, podobně jako u snové techniky, představovat nějaké krásné místo. Studánku uprostřed lesa, noční louku a nad ní zářivý měsíc. Nechte se touto myšlenkou unášet a rozvíjejte ji. Možná se vám na vašem oblíbeném místě objeví zvíře. Dovolte mu být tam s vámi. Začněte přivolávat svého anděla. Vnímejte, jak z dálky přichází. Prohlédněte si ho, nechte se zahalit jeho září. Může to být krásný muž, nádherná žena nebo bezpohlavní bytost. Každý svého anděla vidí jinak. Někdy to může být zvíře jako např. jednorožec. Nesnažte se představu ovlivnit svou myšlenkou a rozumem. Se svým andělem si promluvte o svém problému. Sdělte mu, co vás trápí a co byste od něj potřebovaly. Je vhodné ho také požádat o to, aby při vás stál v náročných situacích. Rád vám to jistě splní. Andělé jsou vždy vstřícní, milí, ochotní. Pamatujte však, že nikdy neplní to, co si žádá vaše ego. Vaše přání tedy musí být upřímné a nesmí být účelové (chtít získat peníze pro bohatství pro anděla nebude důvod proč vám pomáhat). Pokud budete mít tohle na paměti, anděl nebude mít důvod vám nepomoct.

Třetí způsob je vhodný i v případě, že si budete chtít se svým andělem popovídat. A čím častěji se s ním budete setkávat v těchto meditacích, tím blíž vám bude i v běžném životě. Nebojte se ptát a přijímejte odpovědi. Mějte na paměti, že andělé vám budou sdělovat informace bez osobního hodnocení, což vám může pomoci. Mohou vám pomoci i v případě, že v sobě řešíte jakýkoli životní blok, něco, co vás brzdí. Váš rádce bude vaším přítelem, je na vás, zda toho využijete. 🙂

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account