78

Pokud jste přežily neklidný a roztěkaný minulý týden, který byl ještě ve znamení energie úplňku, můžete si oddechnout. Nyní vás opět čekají klidnější dny a téměř do konce měsíce se budeme moci “svézt” na energii podzimu. Sportujte, choďte hodně do přírody. Slunce je v tomto ročním období “nejvýživnější”.:-)
Vztahy: dámy, můžete vydechnout. Koncem minulého týdne se veškerá energie začala uklidňovat a nyní příjemné dny budou pokračovat. Zajděte si s partnerem do restaurace, nezapomeňte na příjemnou procházku po lese. Tento týden může váš vztah velice hezky utvrdit. Není vhodná doba na rozchody, těžko by se vám odcházelo.
Práce a domácnost: minulý pracovní týden byl zaměřen na práci a výkon, tento týden nepřeje tolik přepracovávání. Proto se nepřepínejte, a pokud to půjde, nenoste si práci domů. Stejně tak v domácnosti nechte velké úklidy až na příští týden. Tento by měl být relaxační po všech stránkách a měl by se nést ve znamení harmonie a klidu.
Finance: tento týden je potřeba se s penězi opět trochu krotit. Nehrozí žádné katastrofy, přesto nedoporučuji uzavírat žádné smlouvy, či se kdekoli upisovat, pokud jde o peníze. S utrácením počkejte do konce měsíce, nyní šetřete a kupujte jen nezbytnosti.
Zdraví: drahé ženy, nešetřete na potravinách, které jíte. V podstatě celý týden je plný znamení, která jsou zaměřena na žaludek a trávení. Pokud chcete jíst nezdravé, udělejte to ve středu, či ve čtvrtek, jinak se snažte jíst co nejzdravěji. Velice rychle to pocítíte na zdravotním stavu.
 Rada na tento týden
Zpevněte si bříško, vnitřní břišní svalstvo a zadeček nenáročným cvikem: lehněte si na záda, ruce podél těla, nohy mírně pokrčte v kolenou. S nádechem vtáhněte břicho směrem k podložce tak, aby mezi páteří a podložkou nezůstalo žádné místo. Současně stiskneme půlky k sobě. Počítejte do pěti a s výdechem se uvolněte. Cvičte 20 stahů. Poté pokrčte kolena, chodidla spojte se zemí. Ruce volně podél těla a s výdechem pomalu zvedněte pánev vzhůru ke stropu tak, aby ramena, boky a kolena tvořily přímku. S nádechem pak vraťte zadeček zpět na podložku. Opakujte 10x a spolu se cvikem na břicho cvičte 1-2krát denně.
 
Zvířetníkový horoskop 41. týden
Příjemný týden je před vámi. Buďte klidné, snažte se být tolerantní a vstřícné. Vaše agresivita nebude podporována. V pondělí a v úterý pečujte o dekolt a poprsí, snažte se nemýt si vlasy (rychleji se mastí); od středy pečujte o své vlasy – stříhejte, dělejte zábaly, zajděte si ke kadeřníkovi (vše vydrží déle a vlasy zesílí).
 
Kozoroh
Není nic důležitějšího, než myslet na sebe a své zdraví. Pro vás platí několikanásobně, ať se věnujete sobě. Uberte z pracovního tempa, které se vždy snažíte mít na sto procent. Karty také radí nezanedbat aktivitu – ideální je pro vás běhání (ne příliš dlouhé kvůli páteři), či jóga. Podpoříte tím vnitřní klid a vyčistíte si hlavu.
Vodnář
Oproti minulému týdnu tento nebude tak úspěšný, ale nemusíte se obávat ani větších katastrof. Budete uzemněná, takže raději neplánujte velké akce, či zásadní životní kroky. Na rozdíl od Kozorohů se však vyhněte větším aktivitám, šetřete fyzické tělo. Zklidněte se spíše na poli své psychiky a na chvíli přestaňte přemýšlet.
Ryby
Ženy ve znamení Ryb budou podobně, jako mnohé vodní znamení dost unavené a do ničeho se jim nebude chtít. Zvláště koncem týdne se nelekejte náhlé únavy. V polovině příštího týdne ustane. Pozor také na zažívání. Vyhněte se těžkým jídlům, stravu proložte co nejvíce zeleninou (ovoce pouze minimálně) a pokuste se vyhnout smažení.
Beran
Těšila jste se na tento týden? Protože máte na co! Budete příjemně nabitá energií, plná neklidu s tendencí být hodně aktivní. Dejte si do těla, vyjděte si klidně na delší procházku, než jste běžně zvyklá. Nezapomínejte se však teple obléct, Berani trpí na nachlazení od nohou a i přes svůj oheň v těle je často postihnou rýmy.
Býk
Půvabné ženy ve znamení Býka, podobně jako Berani, i vy si užívejte tento týden. Fyzicky tolik nezabírejte. Spíše se věnujte typicky ženským činnostem – zajděte si ke kadeřnici, udělejte si manikúru, proberte šatník a zjistěte, co potřebujete dokoupit (následně o tom nezapomeňte informovat partnera 🙂 ). *wine*
Blíženci
Jestliže pro vás minulý týden byl úspěšný a poměrně aktivní, tento týden bude spíše stagnující. Karty neukazují v žádné životní oblasti výraznější příliv energie. Bude vhodná doba vrhnout se na učení, na papírování, na nutné věci, do kterých se vám běžně nechce. Nebudete mít sice více odhodlanosti, ale bude to jediné, co vám bude připadat jako neplýtvání časem.
Rak
Vztahové záležitosti tento týden můžete hodit za hlavu. Raději se zaměřte na svůj jídelníček a pohybové aktivity. A ačkoli se nebudete cítit “nastartovaná” začít s tím něco dělat, je velmi příhodné s tím začít tento týden. Vaše rozhodnutí totiž bude rozumové, nikoli plné emocí jako obvykle. Nezapomínejte, že univerzální návod pro všechny neexistuje. Zkuste tedy vše přizpůsobit sobě a svým návykům. Nepotřebujete tělo zruinovat, ale pomoci mu, aby vám to mohlo vrátit. 
Lev
Ohnivé ženy, aktivita a poněkud roztěkaná nálada z minulého týdne vám, jako jednomu z mála znamení, vydrží až téměř do konce týdne. Zaměřte se na běh, posilování a ideálně i na nějaký bojový sport, byť by mělo jít pouze o chvilkovou záležitost. V práci je načase stanovit si cíle a v příštích týdnech jim dávat na určitosti.
Panna
Konec týdne patří vám. Pokud je něco, co chcete dlouho udělat, pokud potřebujete rozhýbat životní energii, přijít na to, co by vás mohlo bavit, zapřemýšlejte nebo začněte to dělat zde, v tomto týdnu. Zemitá energie pro vás bude jako stvořená a vy se budete cítit nabitá energií a životním optimismem.
Váhy
Ženy Váhy, i pro vás je tento týden jako stvořený k tomu, abyste si zašly na procházku, ideálně do lesa, či k vodě. Pořádně se prodýchejte a pokuste se z hlavy vyhnat všechny nepotřebné myšlenky. Doma si zjednejte pořádek a nedovolte partnerovi, aby vám mluvil do těch oblastí domácnosti, ve kterých vám nepomáhá. Jste skvělá žena, mějte se ráda!
Štír
Před minulým týdnem karty varovaly, tento týden jsou naopak příznivé. Jako snad jediné znamení se máte vrhnout na úklid a nezapomenout na místa, která běžně vynecháváte. Věnujte se také zahradě. Zastřihávejte, okopávejte a hnojte, kde je potřeba. Jako jiná znamení, i vy si musíte dát pozor na prochladnutí. Za každou cenu se vyhněte oblečení, díky kterému vám bude táhnout na záda. Vaše ledviny by byly velmi ohroženy a to neplatí pouze na tento týden.
Střelec
Střelkyně, které zakončují celý horoskop, ho budou vlastně začínat. Energií jako by přeskočily tento týden a budou už v energii týdne příštího. Ani nepostřehnete, kdy se tento týden stihl odehrát a myslí skutečně budete napřed. Nezapomínejte u sebe neustále mít pero a papír a vše si zapisovat. Hrozí časté zapomínání. Proto ani nemá příliš smysl se něco učit, nebo něco začínat. Prostě nechte čas volně plynout a snažte se neřešit, co nemusíte.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account