Za mě je tohle jeden z nejlepších newsletterů za poslední dobu – samá krása, hry a čokoláda – a kašlu na pověrčivost! 🙂 Takže následující dva týdny žhavte klávesnice, ve hře je hodně… Mezitím určitě sledujte novinky v našem Magazínu, kde na vás teď v předvánočním čase čeká spoustu tipů na dárky, přidávejte blogy a momentky (a získané body směňte v naší dárkovně), ať víme, jak se máte, nebo se za námi rovnou stavte v úchvatně vyzdobené vánoční Pracovně.
Těšíme se! 🙂
Vaše Kristýna
 
Sen nás žen se stal skutečností!!! 🙂 Díky LipPLUS BOOSTER Facevolution si stačí jen namalovat pusu, chvíli počkat a voilá, plnější rty na počkání! Testujte s námi 16. 11. a vyzkoušejte revoluční novinku.

Oslňte na zimu řasami jako mrkací panenka! Stačí zkusit štěstí a přihlásit se do testování GrandeLASH MD růstového séra na řasy. Testujeme 18. 11. mezi 19. a 20. hodinou.

To je ona – ideální hra na dlouhé zimní večery! Vyzkoušejte si, jaké je to komunikovat beze slov s rodinnou hrou Koncept. Testovací výzva padne 19. 11.  mezi 9. a 10. hodinou.

V zimě potřebuje naše tělo i kůže pořádnou dávku výživy! Zkuste BIO kokosový olej Sefiros na pleť i na vaření, který si můžete vytestovat 23. 11. mezi 12. a 13. hodinou.

Ať už se nám to líbí nebo ne, blíží se předvánoční úklid. Se steam mopem s kabelem Vileda vám půjde mnohem snadněji! Vytestujte si ho 24. 11.

Další z her, které se budou letos v zimě hodit! Postřehová hra Hravé kroužky Mindok zabaví děti i dospělé, navíc obsahuje i cestovní verzi, pro kterou není potřeba žádná hrací plocha. Vytestovat si ji zkuste 25. 11.

Mňam, mňam, mňam!!! Pro pralinky hlasuju ve dne v noci!!! Pokud taky patříte mezi milovnice sladkého, nenechte si ujít testování Balotin pralinek Leonidas, které proběhne 26. 11.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT – STAČÍ KLIKNOUT SEM.

Úplná pravidla testování najdete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account