… dovoleno brát, kolik kdo unese. Jsem zimní střelené znamení, takže tenhle podzimně zimní čas miluji. S první sněhovou vločkou můj vnitřní motor zařadí jedničku a pálí plnou parou vpřed. Baví mě vše, tvořím, vařím, cvičím, čtu, mluvím, objevuji, těším se a kolem sebe dávám věci do pohybu. Tohle je můj čas. Někteří mou energií trpí, ale většina se nechá strhnout. Pojďte, pojďte taky, povedu vás s Magazínem v ruce. Sešlápnout spojku, zařadit… vyrážíme.
Vaše Petra magazínka
Možná to zní jako klišé, ale zdraví je pro mě a mou rodinu to nejdůležitější. Jestli i vám není lhostejné, pročtěte si článek o zelených potravinách, které očistí tělo a podpoří imunitu. A vězte, o špenátu to není!

Na podporu zdraví jsem doma zavedla pravidlo: Každý týden alespoň jednou rybu. Zjistila jsem, že to jde. I jeden druh ryby můžete udělat na mnoho způsobů. Jak? Hrát si s kořením. Labužnice ví a poradí.

Jeden bazén, druhý, deset kilometrů, pozdrav slunci, warm-up… pohyb je moje vášeň. Ať už cvičíte, nebo se do pohybu teprve zamilováváte, podívejte se, jak je důležité cvičit pravidelně a vydržet. Výsledek zaručen, potvrzen.

Náš domov miluji, čerpám z něj energii, a proto mu ji i ráda vracím v podobě hezkého zdobení. Naše je ta rozesmátá holčičí dýně na fotce. Pochlubte se také vy svými výtvory a my vás za to ještě odměníme v naší soutěži.

A protože podzim střídá má oblíbená zima, tvorba dekorací pokračuje. Pojďte tvořit společně a odneste si krásnou dekoraci z našeho společného předvánočního workshopu s Marianne Bydlení.

Organizace Vánoc, zejména vymýšlení, nakupování a balení dárků je moje parketa. Jako inspiraci beru vše, a protože mám své blízké ráda, jeden dárek pro každého určitě nestačí. Jestli už také berete seznam dárků útokem, můžete se inspirovat v naší nové vánoční rubrice. Já se snažím každý rok darovat co nejvíce knih a nová detektivka odMíši Klevisové, se kterou dělala rozhovor naše Jana LeBlanc, se pod stromečkem objeví určitě. A co u vás?
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account