Máte sedavé zaměstnání, trpíte bolestmi zad, pánve, jste po porodu, máte potíže s inkontinencí či s hemeroidy? Dynamicko-směrová podložka Dvectis vás naučí správně sedět, posílí potřebné svaly, odstraní bolesti páteře a pomůže vám od potíží.
Vybírat můžete ze tří tipů podložky Dvectis: Single, Double a GYN. Jakou zvolit a při jakých potížích? Všechny tři podložky jsme pro vás testovaly. Nakolik splnily veškerá očekávání?
 
Dynamicko-směrová podložka Dvectis Single je základním modelem řady
Dvectis Single poskytuje plnohodnotnou funkčnost vycházející z principu dynamicko – směrového sezení. Je konstruován tak, aby směroval svalové napětí do hloubkových zádových svalů. Po určitém čase sezení odstraňuje bolesti zad, krku a páteře, posiluje zádové, sedací, hýžďové a břišní svalstvo, aktivuje krevní oběh a lymfatický systém a tím podporuje mozkovou činnost, zvyšuje spalování kalorií během sezení.

Na aktivní sezení na dynamické podložce si ženy musely nejprve nějaký čas zvykat, po určité době a pozvolném tréninku často ochablých svalů však zaznamenaly velkou úlevu při sezení, zpevnění potřebných svalů a zlepšení potíží. Vymizel také pocit únavy a rozlámanosti při dlouhodobém sezení.
„Většinu dne sedím u PC a pak třeba ještě u šicího stroje, s touto podložkou je celodenní sezení snesitelnější,“ pochvaluje si Jary. „Více zabírají břišní, zádové a hýžďové svaly, což je jasný důkaz toho, že začínají správně fungovat,“ dodává. Častými bolestmi krční páteře trpí Ali: „Za dobu používání této podložky došlo u mě ke zlepšení potíží, změny pozoruji i v rámci zpevnění svěračů.“

„Podložka naučí sedět ve správné pozici a díky tomu nás pak nebolí ani sezení na dřevěné a tvrdé židli,“ oceňuje Patril. „Výhodou je skladnost, dá se vyfouknout, takže ji beru všude s sebou. Je sice dost drahá, ale pokud má opravdu všechny inzerované pozitivní dopady na zdraví a krásu, které se projeví asi v delším časovém horizontu, tak je to dobrá investice,“ dodává.
 
Dvectis Double: lépe rozložené váhové zatížení a vyšší efekt díky dvoukomorové konstrukci
Dynamicko-směrová podložka Dvectis Double vychází funkčně z modelu Dvectis Single, navíc však díky své dvoukomorové konstrukci poskytuje sezení s lépe rozloženým váhovým zatížením a ještě vyšší mírou dynamicko-směrového efektu. Podobně jako Single, ale ve větší míře tak odstraňuje bolesti, posiluje svaly, aktivuje krevní a lymfatický systém a zvyšuje spalování kalorií při sezení.

„Dynamicko-směrová podložka Dvectis Double je praktický pomocník při správném sezení. Ze začátku mi dělalo problém si na ni zvyknout, chvilku mě i více bolela záda, ale po dalším zkoušení jsem byla „nucena“ sedět rovně. Tím pracují správně zádové svaly a záda méně bolí. Za mě doporučuji,“ hodnotí podložku Elby. Také Bobulička ocenila funkčnost, má pouze výhrady k ceně: „Podložka mě nutí hezky balancovat a opravdu sedím pěkně rovně. Cena se mi ale zdá poměrně vysoká, myslím, že reálně bych byla ochotna zaplatit tak polovinu.“
Frana tráví u počítače hodně času a občas cítil, že záda trpí: „Vyzkoušel jsem a jsem nadšen. Cítím, jak se zapojují svaly a dokonce už sedím i rovně, což je super. Určitě pořídíme i jednu domů,“ plánuje. Také Erho oceňuje, že polštářek nutí sedět rovně: „Žádné hrbení u klávesnice a tím pádem žádné bolesti zad. Mohu jen doporučit.“ 

„Je to nedocenitelný pomocník pro posílení hlubokých zádových svalů,“ souhlasí Kiitem: „Dvectis Double jsem používala mimo jiné i na velmi měkkém podkladu, sezení bylo příjemné, bez rušivých efektů posilování. Podložku lze snadno dofouknout na požadovanou výšku podle tuhosti podkladu. Pohodlí podložka vykazovala i během poněkud strnulejší polohy při kojení. Černá barva je velmi praktická, případné ušpinění jde snadno odstranit,“ hodnotí Kiitem.
Dvectis Double vyzkoušela také Šárky maminka: „Chválila si jí, takže již čeká zabalená ve vánočním balíčku další podložka,“ prozradila Šárka. „Všem, kteří mají problémy s páteří, tak opravdu vřele doporučuji.“ Může to být tedy i dobrý tip na dárek.
 
Jste těhotná, po porodu, trpíte inkontinencí? Vyzkoušejte Dvectis GYN
Model Dvectis GYN je určen speciálně pro ženy těhotné, po porodu a trpící inkontinencí. Je konstruován tak, aby vytvářel a směroval svalové napětí do pánevního dna, které zpevňuje. Vedle všech již zmíněných funkcí podložek Dvectis, model GYN navíc výrazně urychluje proces hojení reprodukčních orgánů po porodu, posiluje svaly pánevního dna a pomáhá při inkontinenci.

„Po porodu trpím mírnou inkontinencí, ale také hemeroidy a mohu říct, že díky této pomůcce se můj problém v mnohém zlepšil. Sezení na něm je příjemné a pohodlné, nevyfukuje se a drží tvar. Mohu všem doporučit. Ženy, které trpí těmito problémy, budou jistě spokojeny,“ je přesvědčena Myka.
Iwen testovala podložku v její oblíbené fialové barvě. „Materiál mi přijde dostatečně pevný. Díky podložce jsem si uvědomila, že jsem si navykla špatně sedět. Podložka můj zlozvyk dosti omezuje. Pokud sedíte správně, okamžitě cítíte napětí v těch správných svalech. Což je skvělé. Dokončila jsem úvodní navykací režim, kdy je doporučené sedět 5 až 10 minut několikrát za den. Výsledek je výborný. Hlídám si, jak sedím. To má pozitivní vliv i na záda. V posilování pánevního dna jsem na dobré cestě. Teď už to bude jenom lepší a lepší. Doporučuji všem s ochablým pánevním dnem. Je to jednoduchý způsob, jak se zbavit problémů. Stačí jenom sedět,“ dodává.

Hana se domnívá, že na hodnocení ozdravného účinku při inkontinenci je ještě brzy. „Ale co se týče komfortu sezení, údržby, odolnosti, barevného provedení, tak tam jsem naprosto spokojena,“ říká. „Potěšily mě přiložené doporučené cviky i s návodem, co posilují. Považuji podložku za dobrého, zdravého, příjemného a univerzálního pomocníka.“
Dobrou zkušenost má i Kkamcatko: „Jsem již sedm měsíců po porodu, ale mám stále potíže s únikem moči. Po pravidelném používání cítím, že na podložce zapojuji svaly, které jsem dříve necítila, a samovolně posiluji pánevní dno. Jako velké plus vidím i použití, jen se nafoukne a je to. Je mi líto, že jsem o této vychytávce nevěděla dříve, jsem přesvědčená, že mé problémy by byly už dávno pryč. 
Dobré výsledky při lehké inkontinenci má i Mitinka: „Pánevní dno se opravdu posiluje a já se cítím mnohem lépe a jistěji. Posílení hýžďového svalstva dost pociťuji už od prvního sezení. Podložku mohu vřele doporučit a těším se, až s ní „prožiji“ i těhotenství a dny po porodu. Věřím, že mi bude věrným společníkem. Nyní nastupuji do nové práce a podložka do kanceláře jistě poputuje se mnou,“ plánuje Mitinka. 
 
Zde najdete všechna hodnocení dynamicko směrové podložky Dvectis Single, Dvectis Double a Dvectis GYN

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account