Nevím proč je úklid spojený vždy s určitým obdobím. Jarní úklid, předvánoční úklid, vždyť uklízíme prakticky pořád? Všudypřítomný prach, drobky na podlaze, koupelna, toaleta a kuchyň snese vydrhnout také minimálně jednou týdně. Je to zkrátka pořád dokola.
A protože mezi námi ženami je téma uklízení věčné, zahrnujeme jej pravidelně do našeho testování. Otestovaly jste proto s námi tyčový, ale také sáčkový vysavač a parní čistič Sencor.
Silný a tichý
Ideální pro každého, kdo nemá rád typicky hlučný zvuk při vysávání. Tento sáčkový vysavač má totiž ultra tichý provoz a ještě větší komfort vám dodá teleskopická kovová tyč. Více informací ZDE.

Párou proti bakteriím
Potřebujete odstranit skvrny, vodní kámen, mastnotu a jiné nečistoty? Tento krásný žlutý parní čistič je ideální pro tvrdé povrchy (dlaždice, varné desky, sklo…). Čistič je plně ekologický, nepotřebujete žádné chemické přípravky, a přesto odstraňuje až 99% běžných bakterií. Více informací ZDE.

Každodenní úklid
Multifunkční bezsáčkový tyčový vysavač 2 v 1 s možností vyjmutí ručního vysavače nabízí rychlé a jednoduché řešení pro každodenní úklid a zároveň je vhodný pro všechny typy povrchů. Jistě oceníte i jeho moderní design. Více informací ZDE.

A jaké byly vaše ohlasy?
Posílaly jste nejen hodnocení, ale také momentky a blogy s fotkami i videi. Vaše ohlasy byly opravdu skvělé a je vidět, že vás tyto produkty od Sencoru opravdu zaujaly.
„Měla jsem to štěstí, že jsem si v rámci testování mohla vybrat silný a tichý vysavač Sencor“, napsala nám uživatelka Konatovka. Dokonce nám napsala krátký blog s fotografií, který si můžete přečíst ZDE. Její zkušenost byla pozitivní. „S tímto vysavačem jsem opravdu velice spokojena, protože splňuje moje požadavky a chtěla bych touto cestou poděkovat, že mi přálo štěstí a budu mít doma velmi spolehlivé společníka. Díky, ženy s.r.o, jste skvělé“, nešetří chválou.
Jak motivovat muže k tomu, aby vysával? Co třeba takto?

 
„Jsem nadšená, vysavač kromě toho, že dobře vysává, perfektně se ovládá, tak je i krásný“, píše nám testerka s přezdívkou PaHu.
A tuto nádhernou fotku nám poslala testerka s přezdívkou Ka.Te.G46.

A abychom nezapomněly na parní čistič, vkládáme muže v akci. Tuto fotku nám poslala Glady.
 
Máte i vy zkušenosti? Sdílejte je s námi. Hodnocení můžete vložit pod článek. A pokud jste nevíte a vybíráte, přečtěte si recenze žen, které měly možnost produkt vyzkoušet.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account