V útulném obchůdku Ogivi, do kterého se vždycky ráda vracím, jsem očuchala většinu vůní. A dnes vám povyprávím o té, která na mě udělala rozhodně největší dojem. Proč? Voní totiž jako dědečkova pracovna, což je dost atypické, nemyslíte? Jmenuje se Page 29 a je ze série vůní Francesca dell Oro.
Jak voní? Nevtíravě, krásně… Nejvíc mi připomíná knihu, kterou jsem si otevřela v okně, kterým šlo dovnitř podzimní slunce. Do toho trocha kůže, něco jako staré kožené křeslo do kterého jsem seskočila z otevřeného okna. K tomu trocha citrusů, které se nachází v misce na starém dřevěném stolku.

Nejlepší na vůni přitom je, že se na mě krásně rozvinula. A ani v jednu chvíli mě neobtěžovala. Provázela mě, ale nesnažila se mě překrýt, převýšit. Obsahuje v sobě mandarinku, bergamot, citrusy, palisandr, vetiver, květinové tóny, kůži, vanilku, pižmo a další. Dohromady tvoří směs, která mi i v zašedlé podzimní atmosféře vykouzlí na tváři úsměv. Zatímco citrusové tóny zabrání depresivnímu ladění, ty květinové zase vyzdvihnou naši ženskou stránku. Kůže nás udělá trochu tajemnými a vanilka s pyžmem nás činí atraktivnějšími.
Tak hurá vstříc podzimu s novou vůní! 🙂 Jakou vůni máte rády vy a proč? Těším se na vaše názory.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account