Padla testovací výzva a můžeme začít, já Petra magazínka, marlenka, gabulka, miuka, kateřina,… lahve FreeWater nás testovalo padesát.  A jak to dopadlo?  93% z nás vám ji doporučuje.  A chcete vědět, v čem je tak jedinečná a jiná? Podívejte, jak obstála v testování. Nešetřily jsme ji.
Pátek odpoledne a já si nesu domů krásnou fialovorůžovou 0,7 l FreeWater lahev a stejně jako ostatní testerky se nemohu dočkat, až začnu testovat tuhle láhev, která je bez zápachu a chuťově neutrální, těsná, zdravotně nezávadná a ekologická, vhodná pro mytí v myčce, vhodná pro všechny teplé i studené nápoje, a další skvělé vychytávky.
První zátěžový test, vejde-li se do kabelky. Stejně jako Tyn_n@ , která ihned vyzkoušela, jak se lahev vejde do kabelky, tak i já svoji lahev vtěstnávám k notebooku, diářům,… obstála, vejde se. Takže do fitness tašek určitě bez problému. Den T začíná, vyplachuji horkou vodou a plním domácí malinovou šťávou. Krytka na pítko, skvělé, to se mi líbí, hygiena nade vše. Tenhle můj názor sdílí většina testerek včetně Olgy4 a Asosky.

“Jé, mami, co to máš? Já chci taky!” sápe se po lahvi má čtyřletá dcera. Snadno plnou lahev uchopí, otočí ji a pije. Dalo by se říci, že tím mé testování končí, protože se záhy připojuje osmnáctiměsíční neteř, bravurně pije. Láhev padá na zem, drží a možnost uzavírání pítka je na místě a funkční. Stejně jako u většiny testerek lahve mizí v rukách našich ratolestí.

Co je zaujme, stejně jako nás, krásný design, sovičky, fitness ženy, výrazné barvy, hezký design, kterým se každá ráda pochlubíme. Má láhev s aktivní ženou v pohybu jde na další zkoušku. Plním svůj tréninkový plán a jdu běhat. Zde bohužel zjišťuji nedostatek, lahev je na úchop ne úplně dobrá a zejména, když je plná. Při běhu se špatně drží a klouže, vyhovoval by mi spíše tvar přesýpacích hodin či nějaké zúžení. Po potisku ruka klouže a nesedí úplně do ruky. Běžím, je mi skvěle a tekutiny doplňuji, ještě nejsem ani v cíli a už mě napadá, jak bude pasovat do stojánku na kolo. Stejný nápad měla i Savana a potvrzujeme, že lahev se vejde do stojánku bravurně. Při vytahávání opět klouže ruka po potisku a lepší by byl trochu jiný tvar. Sotva lahev vracím z venkovních aktivit, děti už se o ni perou.

Večer nás čeká lampionový průvod, takže zkusíme, jak zvládne horký čaj. Musím uznat, že skvěle. Zalévám čaj vařící vodou, láhev drží. Na dotyk je dosti horká, ale neztrácí tvar, nedeformuje se. Za chvilku horkost ustupuje, dávám víčko a vyrážíme. Dostatek tekutin je zaručen a ještě zahřeje ruce.

Den končí a stejně jako člověk potřebuje smýt prach a špínu, putuje lahev do myčky. Je jako nová, perfektně vše drží, nic se nesmývá, neodlupuje, což mi potvrdí všechny testerky. Za mě skvělé, zítra ji beru na zumbu, ale na běh zůstane doma. Vlastně omyl. Lahev putuje Elce do školky, manžel koketuje s myšlenkou, že ji s sebou vezme na trénink hokeje. Je mi to jasné, kupuji novou pro sebe, manžela… na vánočním seznamu odškrtávám další položky.
Musím uznat, že během celé zatěžkávací akce z lahve neunikla ani kapka, nezůstává zápach po předchozích nápojích a zvládne i sycené nápoje. Když  si přečtete komentáře všech testerek, uvěříte mi, že lahev je fakt skvělá, je jiná, vyrobená v Čechách a jistě každého potěší.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account