Máte potíže se zažíváním? Chcete zlepšit kvalitu vlasů, nehtů a pokožky, očistit organismus? Vyzkoušejte křemelinu.

Křemelina D PURE: Recenze a zkušenosti s účinky na zažívání a energii

Křemelina vyživuje tělo, čistí trávicí ústrojí a má vysoké absorpční vlastnosti, pohlcuje veškeré toxiny, viry, plísně a parazity. Tím, jak křemelina prochází střevem, jemným způsobem hranky křemelinových zrn obrušují střevní stěnu a zbavují ji veškerých nečistot, zachovává však střevní mikroflóru. Již za několik týdnů užívání mohou být střeva čistější a zdravější. Užívání křemeliny pomůže při hubnutí, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a pokožky, pomáhá při poraněních a zánětlivých onemocněních, zpomaluje stárnutí.
Vyzkoušely jsme D PURE křemelinu, která je vhodná i pro vegany. Neobsahuje barviva, chemické ani konzervační látky. Pochází z dolů v USA v Californii a patří mezi nejčistší a nejkvalitnější křemelinu vůbec. Po pravidelném užívání této křemeliny, se mají po jednom týdnu upravit potíže se zažíváním a po jednom měsíci lze pozorovat viditelné zlepšení kvality nehtů, vlasů a pokožky. Člověk by se měl cítit celkově dobře a mít více energie.

Splnila křemelina D PURE vaše očekávání?
Účinky na zlepšení zažívání i kvality vlasů a nehtů ženy jednoznačně potvrdily, výhrady měly pouze k chuti, která u mnohých vyvolávala pocit písku v ústech. I toto však přebyla celková spokojenost se zlepšeným zdravotním stavem a doplněním energie.
„Při užívání jsem cítila větší energii,“ potvrzuje Petra, která měla potíže s pravidelným vylučováním. „Od doby, kdy užívám tento produkt, je to mnohem lepší. Je to opravdu zázrak a při tom všem jídle o svátcích si to bez křemeliny nedokážu představit,“ pochvaluje si účinky. „Člověk má pouze pocit, jako by se mu dostal písek do pusy, ale dá se na to zvyknout,“ popisuje pocity při užívání.

Velké potíže s trávením má Lemur: „Mám dráždivý tračník. Za několik dní užívání se mi trávení zlepšilo a potíže ustaly. Jsem s tímto přípravkem moc spokojená, mohu jen doporučit. Ani mi nevadí chuť a vzhled přípravku. Je to mírně nasládlé, odměrka mi také vyhovuje a dobře se nabírá.“
Podobnou zkušenost má i Gatita: „Již po několika dnech se mi upravilo trávení a po dvou týdnech vidím výrazné zlepšení kvality vlasů a nehtů, které v posledním období dostaly dost zabrat. Jako malé negativum vidím vzhled a chuť přípravku, která je “zemitá”. Ale za výsledek to stojí. Určitě doporučuji, je to výborný přípravek na detox organizmu,“ je přesvědčená.

Prospěla při zažívání, pálení žáhy i hemeroidech. Pozitivní vliv měla i na kouření
„Mám problémy se zažíváním a pálí mě žáha,“ přidává se Pekarka, „od té doby, co přípravek užívám, se mi to dost zlepšilo, nikdy bych nevěřila, že je to možné. Takže chválím a budu si ho kupovat. Jsem opravdu moc spokojená. Jediné co mi vadí, je nevzhledná barva, když si přípravek zamíchám.“  Podobně hodnotí křemelinu i Marvcel, které vadí pouze chuť: „Po vypití to musím něčím zajíst a pořád mám pocit, jako kdybych jedla písek.“ Ohledně účinků je však spokojená, zažívací problémy, kterými trpěla, už nemá.
Už po týdnu užívání křemeliny se upravilo zažívání také Wolflake, která trpěla hemeroidy. „Překvapilo mě, že se mi navíc upravila i chuť na cigarety,“ dodává další pozitiva.

Po užití křemeliny se její chuť na zapálení si prý ztrácí. „Asi přestanu kouřit,“ těší se. „Chuť je zemitá, připomíná mi čaj pu-erh a vypadá to jako malta.“ Výhradu má Wolflake pouze k uzávěru. „Přiložená dávkovací odměrka sotva projde uzávěrem, natož něco nabrat, obzvlášť, když je krabička plná,“ upozorňuje a nabízí návrh na zlepšení: „Zvětšit diametr uzávěru, do kterého se má vložit dávkovací odměrka. Jinak je výrobek strašně super,“ dodává.
„Produkt používám několik let a velice mi pomohl. Upraví zažívání za několik dní a řeší nejeden střevní a žaludeční problém. Má stolice se mi upravila, což se odráží na mém fyzickém i psychickém stavu. Cítím se mnohem lépe, už nebývám tak nafouklá. Vřele doporučuji,“ uzavírá Laugher.

Jaké jsou vaše zkušenosti při potížích se zažíváním?

Zdroj foto: Ivana Sýkorová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account