Padá na vás zimní únava? Dopřejte si masáž, relaxaci či omlazení na jednom místě. Nechte se hýčkat a odcházejte plná nové energie. A protože se blíží Vánoce, je to i skvělý tip na dárek. *gift*
Potřebujete omladit a osvěžit pleť, posílit svaly pánevního dna, uvolnit a zrelaxovat tělo i mysl, posílit svou imunitu? Bojujete s celulitidou, křečovými žilami, striemi, vráskami, pigmentovými skvrnami či jizvami…? Chcete zlepšit spánek, podpořit soustředění, schopnost se učit nebo chcete zhubnout a chybí vám vůle? Vyberte si v Centru zdraví Vinohrady tu nejlepší proceduru právě pro vás. Pokud váháte, nechte si poradit přímo na místě.
Návštěvu v Centru zdraví Vinohrady jsme vyzkoušely na vlastní kůži a naše ženy-testerky byly nadšené. Ocenily vstřícný a profesionální přístup, dokonalé vysvětlení všech procedur, které si po absolvování nemohly vynachválit. „Všechny návštěvy v tomto centru jsem si užila a odcházela jsem vždy odpočatá a plná energie. Hezké prostředí, milý a profesionální personál, který vám vše vysvětlí,“ potvrzuje Lednik, stejně jako ostatní testerky.
„Při první návštěvě jsem vyplnila krátký zdravotní dotazník a paní doktorka Drahomíra Vídenská mi podrobně vysvětlila, co mě bude čekat,“ popisuje Mirandela. Každou novou procedurou vás paní doktorka osobně provede a zodpoví všechny vaše otázky. Vždy tedy víte, do čeho jdete a zda je to pro vás vhodné. Případně, které procedury je vhodné kombinovat pro co nejlepší výsledek, kterého chcete dosáhnout.
 
Magické rukavičky vyhladí pleť a zpevní kontury obličeje 
Jemná masáž krku a obličeje pomocí magických New Life rukaviček se stříbrným vláknem, napojených na přístroj New Life B.E.A.M. vaši pleť napne, vyhladí a zpevní kontury obličeje. Masáž je navíc velmi příjemná a intenzitu si můžete určit podle svých vlastních pocitů tak, aby vám co nejlépe vyhovovala.

„Účinky ošetření New life rukavičkami je viditelné již při první návštěvě, pleť působí zdravě a odpočatě,“ říká po své vlastní zkušenosti Mirandela. „Je to velmi příjemná, relaxační procedura, která zpevňuje pokožku a zmírňuje vrásky. Po proceduře je pleť zářivá, vypjatá a vypadá zdravěji a odpočatě,“ přidává se Siraellen.
Osobně mohu jejich slova potvrdit. Po více aplikacích váš obličej ztrácí známky únavy a povadlosti. „Když jste přišla poprvé, byla vaše pleť unavená, ve stresu, dnes je krásně hladká, svěží, pružnější a pevnější,“ říká mi i zkušená sestřička Saša, kterou si klientky nemohou vynachválit. Při proceduře jde vše ruku v ruce, vaše pleť omládne a vy zároveň zrelaxujete svou mysl i tělo v příjemném prostředí. O mých zkušenostech se více dočtete také ZDE.
 
Kolagenovo-laserové ošetření účinky podpoří
Rukavičky je vhodné doplnit i kolagenovo-laserovým ošetřením, které dodá pleti pružnost. „Účinek po tomto ošetření je vidět hned,“ pochvaluje si Gabulka. „Dokonalá péče o obličej rukavičkami i laserem je viditelná skutečně již po první návštěvě,“ potvrzuje i Slávka Fran.

„Paní doktorka vám na konzultaci vše vysvětlí, zasvětí vás do procedury a doporučí, jak o pleť dál pečovat. Sestřičky jsou obětavé a svou práci opravdu milují. Nejen kolagen, ale i práce zručných a laskavých rukou se na vaší pleti blahodárně projeví,“ chválí shodně procedury i vlídné prostředí Slávka, která se těší na další návštěvy.
 
Vyzkoušet můžete i mikrojehličky
„Pro zpevnění pleti a korekci vrásek je možné využít také mikrojehličkování, které je založeno na přirozených samoobnovovacích schopnostech pokožky,“ doporučuje další možnost péče o pleť paní doktorka Drahomíra Vídenská. Vhodné jsou například od třiceti let, jakmile se začnou objevovat první příznaky stárnutí pleti. „Pokud se mikrojehličky používají ke zmenšení pórů, lze ošetření aplikovat i v mladším věku,“ dodává.

Jehličky proniknou do všech vrstev kůže a během hojení se spustí nová syntéza kolagenu a elastinu.  „Kolagenová vlákna se tím přirozeně regenerují a pleť se zpevňuje, je hladší, pružnější a vypadá mladší. Ošetření je tedy vhodné i pro tenkou, tzv. papírovou pleť,“ vysvětluje Drahomíra Vídenská.
 
Dokonalá relaxace, uvolňující masáž a podpora vašich schopností
Pokud potřebujete masáž, odpočinek, uvolnění od stresu a vypjetí, trpíte nedostatkem spánku či máte potíže s učením a soustředěním, vyzkoušejte některý z programů v křesle Auravia Relax, které kombinuje 3D masážní technologie Shiatsu a programy brainLight navozující tělesnou i psychickou pohodu. 
Stačí pohodlně usednout, vzít si světelné brýle a sluchátka a oddat se meditaci. Křeslo si vás naskenuje, zváží a zaměří se na místa, která potřebují nejvíce ošetřit. Každá masáž je tedy individuální. „Je to velice příjemná procedura, která napomáhá k uvolnění od stresu, regeneraci, zvyšuje kreativitu a motivuje. Opravdu se uvolníte a obavy zmizí. Perfektní relaxace,“ říká po zkušenosti Siraellen. Spokojená je i Mirandela: „Celý průběh masáže v relaxačním křesle s brýlemi na očích, sluchátky a s příjemnou relaxační hudbou jsem si užila. Masáž celého těla, nohou i rukou trvala cca 20 minut a hezky jsem si při ní odpočinula.“

Vybírat lze z mnoha programů s nejrůznějším zaměřením a délkou 10 až 40 minut. Mišel vyzkoušela 20ti minutový program Vesmír a Fantazie a 30ti minutový program Oceán. „Každý byl jiný, nejvíc jsem si užila Vesmír s počáteční masáží a následnou příjemnou relaxační hudbou, při které jsem na chvilku hluboce usnula. Další programy byly více masážní včetně příjemné masáže chodidel a rukou,“ pochvaluje si podobně jako Kolej: „Na masážním a relaxačním křesle jsem si vždy výborně odpočinula, načerpala novou sílu a energii a ještě mi promasírovalo každý centimetr těla. K tomu mi hrála uklidňující hudba a já se vždy ponořila do lehkého spánku a nechala se unášet příjemným hlasem ze sluchátek.“
Já jsem si zamilovala program Nebe, kde se skutečně cítíte tak, jak název napovídá. Po absolvování mne zázračně přešla i nastupující bolest hlavy a zad. Pokud bojujete s nadváhou, lze vyzkoušet třeba 40ti minutový program Hubnutí s dokonalou masáží a meditací na podporu vaší vůle a upevnění si nových stravovacích návyků. Příjemné a povznášející jsou veškeré programy, které jsem zkusila, a výběr je opravdu široký.
 
Jak důkladně posílit svaly pánevního dna?
Málokdo problém těchto vnitřních svalů neřeší. Posilování svalů pánevního dna je důležité pro mladé i staré, pro muže i ženy v každém věku. Je důležité před těhotenstvím, po porodu, při potratech, bolestivé menstruaci, inkontinenci, u mužů pak především při potížích s prostatou, ale i s erekcí. Napomáhá správnému držení těla, čímž odstraňuje bolesti zad, kyčlí, kostrče i hlavy. 

Ale účinně posílit tyto vnitřní svaly není vůbec jednoduché. Přístroj Biocon 2000 to dokáže snadno při pouhém sezení ve speciálním křesle, které vysílá signály. Dvacetiminutové ošetření je jednoduché a příjemné, není třeba se svlékat a můžete si při něm pohodlně číst z nabízených knih a časopisů.
„Kéž bych o tomto přístroji věděla před svým těhotenstvím,“ říká po sezení Magda. Pro mnoho žen, které mohly tuto metodu intenzivního a účinného posilování svalů vyzkoušet, bylo objevení Bioconu velkým přínosem. „Budu ho určitě doporučovat i svým známým,“ je odhodlaná Magda. A častými klienty jsou na tomto prospěšném křesle i muži, kteří se sem po zkušenostech také stále vracejí.
 
Zatočte s celulitidou, rozpohybujte lymfu, upevněte zdraví i postavu…
S celulitidou bojují dnes už i mladé dívky a správně fungující lymfatický systém je nutný předpoklad celkového zdraví. Pomoci může blahodárná procedura TriActiv – laserová lymfodrenáž. „Je intenzivnější, než ruční, oproti které dokáže zpevnit i podkožní vazivo právědíky laserovému působení,“ vysvětluje Drahomíra Vídenská.
„Pomáhá při celulitidě, kterou redukuje a zabraňuje i jejímu vzniku, snižuje otoky a pocity bolesti v dolních končetinách. Regeneruje podkožní buňky a zvyšuje elasticitu kůže, čímž pomáhá i při zpevnění a modelování postavy. Je vhodná i jako prevence vzniku křečových žil, protože odtok lymfatické tekutiny a žilní krve z dolních končetin je stejného principu,“ dodává.

Ošetření se provádí ruční sondou, podobnou sprchové hlavici, podle lékařského protokolu. Vy se jen pohodlně položíte na lehátko a necháváte se jemně masírovat. Mohu potvrdit, že je to velmi příjemné a uvolňující.
„Systém TriActive kombinuje tři metody najednou a využívá jejich synergického účinku. První je jemná vakuová masáž, která jemně nadzvedne kůži. V druhé řadě se aplikuje silný biostimulační laser, který roztáhne cévy a zároveň buňkám dodá živiny, čímž dochází ke zpevňování podkožního vaziva. Třetí fáze je chlazení, které naopak cévy stáhne,“ vysvětluje způsob fungování paní doktorka. 
 
Magnetická podložka Viofor regeneruje, pomůže při bolesti a podpoří spánek
Zároveň s tímto ošetřením je možné využít i Vioforstimulaci. „Tato jemná magnetická stimulace v kombinaci s TriActivem ještě více podporuje viskozitu lymfy, tedy její lepší odtok, a zvyšuje schopnost buněk vyplavit ze sebe toxiny,“ popisuje Drahomíra Vídenská. 
Na magnetickou podložku Viofor si jednoduše lehnete a odpočíváte. Využít je jí možné i samostatně. Harmonizuje a regeneruje buňky – dodává jim energii a podporuje vstřebatelnost živin. Působí proti bolesti (např. páteře, pomáhá i při migréně), proti únavě a stresu, urychluje hojení. Celkově působí jako prevence stárnutí. „Výrazně zvyšuje imunitu. Dokonce získala MEDAILI  ASOCIACE  MARIE  SKLODOWSKE-CURIE  V  BOJI  PROTI  RAKOVINĚ právě pro prokazatelné zvýšení činnosti imunitního systému,“ vyzdvihuje její přednosti paní doktorka.

Pokud máte potíže se spánkem, podložka účinně podporuje i délku delta fáze spánku. Po její aplikaci i krátký spánek po namáhavém dni navodí dostatečnou regeneraci. „Ošetření trvá 10 až 15 minut, cena kúry deseti ošetření je 1 500 korun. Při samostatném působení lze chodit každý den, při aplikaci společně s TriActivem asi dvakrát týdně,“ upřesňuje Drahomíra Vídenská.
I voda je lék. Při všech těchto procedurách je vhodné dodržovat i dostatečný pitný režim, proto je i přímo na místě k dispozici čistá voda, kterou si při každé návštěvě dopřávám. V každodenním shonu totiž často pít zapomínáme. A pro zdraví, krásu a uvolnění je voda nezbytná, proto ani na toto doporučení nikdy nezapomínejte.
 
Nejnovější procedury, přípravky a vřelé prostředí
Veškeré procedury, které jsme mohly v Centru zdraví Vinohrady vyzkoušet, jsou nesmírně příjemné a člověk se po nich cítí jako by rozkvetl. Protože jak se cítíme uvnitř, vyzařujeme i na povrch. „Jedním slovem PARÁDA,“ vystihuje vše Slávka Fran. „Úžasná relaxace, pohodová atmosféra, milé a vstřícné chování, profesionální jednání, slušnost a ochota v popředí, klient na PRVNÍM místě. Zkrátka a dobře, cítíte se zde opravdu jako ŽENA, na které všem v CENTRU záleží.“
Nejen veškeré nejnovější léčebné, relaxační a estetické procedury a účinné kosmetické prostředky, ale také vstřícný lidský přístup bude tím, co zde vaše zdraví i krásu upevní. Vše totiž souvisí se vším. I příjemné prostředí je důvod, proč se sem klientky vždy rády vrátí a na každou novou návštěvu se těší. Využít nyní navíc můžete i speciální nabídku: „Letos slavíme dvacetileté výročí, a proto máme i speciální akční ceny,“ říká s úsměvem paní doktorka Drahomíra Vídenská.
 
Dopřejte si i vy vše, co si zasloužíte, ulevte si od bolesti, relaxujte, omládněte, nechte se hýčkat. A myslete i na ostatní. Jako dárek bude návštěva Centra zdraví Vinohrady tím, co vaše blízké opravdu potěší! *gift* Víme to, vyzkoušely jsme! 😀
 
O našich zkušenostech se dočtete také ZDE.
Všechna hodnocení testerek najdete ZDE a ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account