ŽENY s.r.o. už se nebudou holit! Přidáte se?

ŽENY s.r.o. boří mýty o nežádoucím ochlupení. Že jeho holení musí bolet a hladké nohy, potažmo jiné partie, vám stejně nevydrží déle než pár dnů? Rozhodly jsme se dokázat vám opak.

Holením nežádoucího ochlupení stráví ženy podle nejrůznějších propočtů až čtyři měsíce života, přitom chlupů se zbavuje až osmdesát procent z nás. Ještě před pár lety bylo holení doslova utrpením. Odstraňování chloupků buď nesnesitelně bolelo, nebo bylo nutné provádět ho pravidelně v podstatě každý den. Odvěkou touhu žen po hladké pokožce, která by nevyžadovala spoustu bolesti a pravidelnou údržbu, vyslyšeli odborníci z firmy Philips a na trh uvedli jedinečný přístroj Philips Lumea. A ŽENY s.r.o. dostaly příležitost ho otestovat. 

Testováno ŽENAMI s.r.o.

V rámci akce „Až 6 týdnů bez epilace“ dostalo přístroj k testování šest ŽEN s.r.o. Philips Lumea byl pod ostrou palbou našich zkušených testerek několik týdnů a výsledek nás všechny překvapil. Proč? Protože to opravdu funguje. Bez návštěvy kosmetických salónů, bez bolesti, bez přílišného starání se. „Nohy vydrží mnohem déle hladké než při klasickém holení a dokonce i déle než při epilaci,“ pochvaluje si Lenka, která Philips Lumea vyzkoušela a testuje ho společně se svou dcerou. Na začátku, pravda, bylo trochu strachu. „Podobné přístroje jsem viděla v salonech krásy, takže mě napadalo, co když ho nebudu umět použít,“ myslela si s obavami Hanka. Pochybnosti ale rychle zahnalo nadšení z jednoduchého ovládání. „Nejvíc mě překvapilo, že je to fakt tak snadné. Určitě snazší, než se oholit bez jediné chyby,“ potvrzuje Jitka a Helena jí přizvukuje: „Bylo to pro mne převratné zjištění, že se nemusím holit. Že to nemusí bolet. Že tím nemusím strávit takovou dobu v koupelně. Ale že jednoduše pomocí technologie IPL nařídím chloupkům, aby nerostly.“ A Jana, která Philips Lumea testuje nejdéle, rovnou vyhodila všechny žiletky a krémy a už se k nim nehodlá vracet. Jednou z testerek je i Jitka, patronka blogů a diskuzí v záložce „Povídej“, která se o testování podrobněji rozepsala ve svém blogu. Detailnější zkušenosti ostatních si pak můžete přečíst zde.

Jak to funguje?

Philips Lumea funguje na bázi světelné stimulace IPL. Kůži stačí ošetřit zpočátku 1 x za 14 dní po dobu 4 týdnů a poté každých 6 týdnů.  Použít ho můžete i na tu nejjemnější pokožku včetně obličeje, jediným omezením je barva chloupků a kůže, protože technologie pulsního světla nefunguje na výrazně světlé nebo zrzavé chloupky a na extrémně tmavé pokožce. Bezpečí přístroje bylo potvrzeno 105 studiemi a více než 2200 ženami, 6 z nich je z České republiky z našeho projektu ŽENY s.r.o. 

Zapojte se i vy!

Do testování pochopitelně hodláme zapojit i vás. A navíc už brzy vyhlásíme soutěž, ve které budete mít možnost produkt Philips Lumea IPL v hodnotě 14.000 Kč vyhrát. Podrobnosti se dozvíte na našem webu. Pokud však čekat nevydržíte, sluší se dodat, že až do konce července 2014 má Philips Lumea pro zákazníky připravenou speciální akci – 90denní záruku na vrácení peněz.

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account