Šestka v mřížce naznačuje schopnost ocenit krásu a domov.

Jde o hluboce senzitivní ženy, mnohdy citlivé na okultní jevy (energie, duchové apod.), které čerpají značnou část své jistoty z rodinného života. Kdekoli bydlí, zanechávají stopy své osobnosti, a dokáží být velmi vynalézavé při zařizování prostoru, který obývají. Domovy a pracoviště těchto žen svědčí o tom, že mnohé z nich jsou velké zahradnice.
Šestka je nejromantičtější ze všech čísel a pro ženy, které ji mají, bývá velká rána, když se musí s milovanou osobou hádat. Hádky nenávidí, třebaže si v nich vedou velmi dobře. Šestka s sebou nese potřebu přetvářet a slaďovat, ať jde o lidi, hudbu, barvy či tvary.

Ženy se šestkou v mřížce také mají velmi blízký vztah k jednomu z rodičů a toto pouto zůstává trvale pevné.
Šestka je jedno z nejsenzitivnějších čísel, a proto jsou ženy se šestkou v mřížce velmi citlivé na emocionální změny u svých partnerů i ostatních blízkých lidí. Mají také okamžitý odhad na lidi, který se zpravidla ukáže jako naprosto přesný. Většina z nich si v průběhu života navykne stále víc a víc se spoléhat na svůj “čich”.

Harmonie je pro tyto ženy klíčová, a pokud jsou donuceny žít ve stálém neladu a stresu, může to nepříznivě poznamenat jejich zdraví sníženou odolností a neurotickými obtížemi.

Jedna šestka v datu narození: něžné pečovatelky
Jediná šestka v mřížce obdařuje ženy hlubokou láskou k domovu a rodině a schopností ocenit krásu ve všech aspektech života. Pokud mají možnost tvořivě se vyjádřit, objeví v sobě opravdové umělecké nadání, ale to jste už nejspíš postřehly z toho, jak mají tendenci se oblékat. 🙂

Nejlíp se jim bude dařit v harmonickém prostředí, mezi lidmi, kteří je milují a oceňují jejich snažení. Jsou schopny se přetrhnout, aby vám ostatním vyhověly, pokud jim poskytnete lásku, pochopení a ocenění. Nesnášejí dobře domácí prostředí, ve kterém chybí opravdová vřelost a na stresové situace reagují nejprve úzkostně, poté “otočením” své povahy – svou vynalézavost používají v tom, jak druhým udělat naschvály.

Ženy se šestkou umějí vařit a péče o děti je pro ně druhou přirozeností. Je samozřejmě možné, že se až dosud nikdo nenamáhal je tomu naučit. V takovém případě se do toho samy pusťte co nejrychleji!
Šťastné dětství je pro emocionální rovnováhu těchto žen nezbytnou složkou. A protože harmonie je pro ně neméně důležitá, vybírají si ve sportu většinou ta odvětví, která zdůrazňují rovnováhu a krásu a v nichž mohou uvést do souladu mentální a fyzickou energii.

Tyto ženy mají často neuvěřitelnou paměť; i ty, které doznávají, že škole moc nedaly, vás dovedou zahrnout nevídanou lavinou poznatků z oboru, který je zajímá. Nedivte se však, že jsou to vždycky zájmy klidné a pokojné, protože jde o ženy, jejichž podstata je právě taková.
(Jen zřídkakdy najdete osobu se šestkou, která by dávala přednost válce před mírem. Vždycky se najde pár výjimek z pravidla, ale v takových případech by bylo třeba vědět něco o problémech, které měli takoví lidé v dětství.)

V lásce je pro ženy s šestkou potřeba něhy tak velká, že se mnohem častěji milují kvůli pocitu blízkosti a fyzického kontaktu, než pro akt samotný. Ne, že by sex nepotřebovaly, potřebují ho, ale jejich potřeba něhy a tepla je silnější. Mějte na paměti, že tyhle ženy jsou ve svém srdci romantičky a být zamilovaný pro ně znamená očekávat mazlení a něžná objetí.

Dvě a tři šestky v mřížce: citlivé bojovnice s náročnými životními lekcemi
Tyto ženy jsou inteligentní a mnohdy i tvořivé, ale často jim schází sebedůvěra k tomu, aby plně využily své možnosti. Nepříliš vysoké mínění, které o sobě často mají, dohání mnohé z nich k tomu, že při své snaze o posílení své vnitřní rovnováhy a jistoty hledají oporu v partnerovi. Pokud vznikne láskyplný vztah, v němž není nouze o povzbuzení a podporu, může žena s vícero šestkami dosáhnout ve zvolené životní dráze těch nejvyšších met, ale většinou tomu bohužel tak nebývá. Častěji dochází k tomu, že partner bez šestek začne cítit, že má ve vztahu převahu, a od toho okamžiku začne ke svému protějšku pozvolna ztrácet respekt. Ještě krůček a začne narůstat rozladěnost, jeden partner dominuje nad druhým a nespokojenost ze vztahu začne vyvolávat na obou stranách hněv a výčitky.

Rozhodně neradostná situace, o to neradostnější, že vzniká z nedorozumění. Ženy s vícero šestkami nejsou rozhodně slabé. Jsou to citlivé a často zranitelné ženy, které dokáží najít krásu v každém, bez ohledu na rasu či náboženství. Možná že si dost nevěří, ale ve skutečnosti jsou velmi silné – jen si někdy nejsou své síly vědomy, dokud ji nevyzkoušejí. Mnohé budou trpět úzkostí, když se octnou samy bez opory, postupně si však začnou uvědomovat, že to dokáží vydržet, že mají svou vlastní cenu a vnitřní sílu. To znamení téměř vždy rozhodující zvrat v jejich životě.

Musíte porozumět podstatě šestky, abyste dokázaly tyto ženy plně ocenit. Rodina, děti a milující partner jsou pro ně nade všecko. To je také klíč k jejich úspěchu, protože od těchto věcí se odvíjí všechno ostatní. Bez jistoty lásky, která jim dává základ sebedůvěry, jsou ztraceny.
Existují lidé, kteří jsou rádi sami a zřídkakdy si připadají osamělí, ale jen velmi zřídka najdeme osobu s vícero šestkami, která by si libovala v samotě. Mnohé z nich se bohužel mohou snadno dostat do závislosti na alkoholu nebo jiných návykových látkách.

Jsou to romantické milenky, které si velmi cení všech něžných chvilek v životě. Udělají cokoli, aby byl jejich partner šťastný, a vždycky jsou připraveni nabídnout něhu. Jsou citlivé, eroticky založené a milují objetí a dotyky. Ležet v náručí milované osoby je pro ně vším.
Tyto ženy se často uplatňují jako zdravotní sestry, spisovatelky, kupodivu i účetní.

Příště se můžete těšit na číslo sedm, které v sobě skrývá pochopení a účast. Zjistíte, jak moc aktivní tyto ženy potřebují být! 🙂

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account