Každým rokem to probíhá podobně. V lednu si dáváme velkolepá předsevzetí, v prosince pak s hlavou v dlaních zjišťujeme, že skutek utek. Ale když ten začátek roku vypadá vždycky tak nadějně!
A pak jsou tady sny a přání.  A víra, že by se nám mohly splnit. Kdy? No přece už letos!
Těm z vás, co si dáváte ta šílená předsevzetí, jako zhubnout o dvě konfekční velikosti, uběhnout maraton a naučit se čínsky, přeju hodně vytrvalosti. Vám ostatním, kteří se předsevzetími týrat nechcete, ale nosíte plnou hlavu tajných snů i konkrétních přání, doporučuji vyrobit si pořádný vision board.  Ať se dají věci do pohybu.
Petra
 
Můžete mít v životě to, co chcete.  Můžete využít docela jednoduchého neuro triku a denně si bez zvláštního úsilí programovat mozek. Věci se dají do pohybu.  Celý vesmír se dá do pohybu. Vytvoříte si na papír takový malý mikrokosmos Vašeho světa. 29. ledna se koná Workshop: Toužíte dosáhnout svých cílů? Vyrobte si Vision Board!

 
Povánoční kila šla nahoru a my se je snažíme všemožně shodit. Ale kde vzít peníze na drahé procedury a lekce, když jsme se o Vánocích vycinkali za vánoční dárky? Máme pro vás skvělou příležitost! V období od 10 do 24. ledna soutěžte O cvičení ve fitku na měsíc ZDARMA s kartou MultiSport!

 
Chcete si zlepšit kondičku či zhubnout? Zkuste indoor cycliing v ostravském fitku pro ženy FIT plus RELAX. V příjemném “domácím” prostředí si po celodenním pracovním shonu cvičením vyplavíte endorfiny, budete šťastnější a ještě navíc zhubnete nějaké to kilo. A za odměnu Vám ve fitku dopřejí i pořádný relax v rámci sauny nebo infrasauny. Samozřejmostí je vřelý přístup paní majitelky a uplatníte zde i karty MultiSport.
 
Hrajete golf nebo byste si to chtěla jen vyzkoušet? Vše je možné! Pojďte společně s námi strávit příjemný sobotní den s golfem, relaxací a dalším atraktivním programem v rámci třetího ročníku dámského golfového turnaje GOLF WOMAN CUP 2017 v Kravařích 3.června 2017.

 

Příjemný lednový start do roku 2017 přeje Pracovna ŽENY s.r.o. OSTRAVA.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account