Krásný začínající nový týden! Tak jak jste se měli? Už jste se odhodlali ukázat světu se vším, co k vám náleží? Ptám se záměrně, protože tenhle proces patrně ještě nějakou chvíli potrvá. A taky se tím hezky dostávám k poselství na další týden, tak pojďme na to! Nacházíme se teď v mezidobí, kdy si máme vyloženě užívat vše, co jsme si doposud dovolili nebo co jsme se za poslední dobu naučili. Víte, jde o to ty naše nasbírané zkušenosti jen tak nepřijít.

Šli jsme dlouhou cestou, mnozí z nás i pěkně klikatou, a za to, že jsme teď tady, nám patří velký dík. Neočekávejte ho od okolí (většina z vás si ušetří velké zklamaní), oceňte se sami, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. A pozor, buďte v tomto směru naprosto spontánní! Nebojte se udělat cokoliv bláznivého, uvidíte, že to bude stát za to! Klidně mi ty vaše zážitky můžete napsat, už teď se na ně těším. 😉 Takže, přátelé, další týden oceňujte se, děkujte si, oslavujte sebe a hlavně si to všechno užívejte, protože to je na tom to nejdůležitější. Jakmile vás něco nebude bavit, pryč od toho a rychle začít dělat něco, co máte rádi. I kdybyste jenom měli sedět, pít kafe a koukat na stromy. Týden si na pohodičku a lehké poflakování i se starostmi všedních dní dopřát můžete. Máte na to po tom všem nárok! Tak sladké užívání si sebe a pamatujte – Jste úžasní!
Vodnář
Proč máte pocit, že se nemůžete pohnout? Co vás drží na místě a brání vám v rozhodnutí? Odpovězte si na tyto otázky opravdu upřímně. Vy víte, co chcete a ve své podstatě jste uvnitř rozhodnutí. Ale ten červíček pořád hlodá a hlodá. Jmenuje se rozum. A on je tu od toho. Tak víte co? Vezměte ho s sebou. Ať chcete nebo ne, rozum a srdce k sobě prostě patří, a obojí je vaší součástí. Tak chyťte rozum za ruku a vykročte na cestu srdce. Nečekejte, stejně víte, že chcete jít.
Ryby
Rybičky, vaše přání bylo vyslyšeno. Tzn., že to, po čem toužíte, je na dobré cestě. Ale pozor, nyní je čas na kroky v reálném životě. Vnitřně jste nastavené dobře, teď ale musíte konat v realitě. Poslouchejte se, všímejte si zpráv, které k vám přicházejí, a nechte se intuitivně vést. Vesmír má pro vás vše připravené, teď už je to na vás.
Beran
Ticho před bouří, tak by se dal nazvat stav, ve kterém se momentálně nacházíte. A vy už tak chcete klid. Někdy tak moc, že odmítáte okolí a uzavíráte se do svého světa. To je v pořádku, ale jsou jisté věci, před kterými se neschováte. Buďte bdělí, alespoň o trochu více než doposud. To, co nechcete vidět, neustále roste. Nebojte se a podívejte se na to. Čím dříve to uděláte, tím líp. Protože když to uvidíte, určitě vás napadne spousta řešení a kroků, které můžete udělat. Chce to jen vidět a nepřehlížet.
Býk
Ale, ale, ale, býčci, to se nám to nějak nakupilo, nemyslíte? Čeho je moc, toho je příliš, viďte. Nebojte, máte celkem solidně nakročeno z toho všeho ven. Klíčovou záležitostí je ale spolupráce, tak vyhledejte někoho, kdo vám s tím může pomoci. Přítele, právníka, účetního, prostě někoho, ale ta osoba pro vás bude velmi důležitá. Ta vám z toho pomůže. Nemusíte všechno zvládat sami, a jak se říká, dobrá rada na zlato. Nebojte se občas nechat se vést.
Blíženci
Někdy je smíření se s tím, že něco končí, opravdu těžké. Mnohdy se ještě snažíme probudit to k životu. Blíženci, už není co probouzet. Je čas jít dál. Čím více se snažíte probudit něco, co už vlastně není, tím více energie a času ztrácíte. Z pohledu investic je návrat nulový, mnohdy ztrátový. Nechte to být. Čeká vás ještě spousta krásných věcí a chvil, takových, které pro vás budou mít smysl.
Rak
Ráčci (i já mezi vás patřím), budeme si hrát! Hurá! Je čas na chvíle spolu. S přáteli, rodinou, partnery, spolupracovníky, prostě máme trávit čas s těmi, se kterými opravdu chceme být. Jestli jste dlouho neviděli někoho vám blízkého a vzpomněli jste si na něj, kontaktujte ho. Všechna setkání, která v tomto týdnu proběhnou, pro nás budou mít velký význam. Buďme spontánní, veselí, smutní, podle toho, jak to zrovna budeme cítit. Hlavně nebuďme sami, společnost pro nás bude tento týden velmi důležitá.
Lev
Lvíčata (promiňte mi to oslovení, já vím, že jste majestátní tvorové), jestli vám tohle období připadá psychicky náročné, je to v pořádku. Období okolo narozenin už taková bývají. Zhodnocujeme, zúčtováváme, balancujeme, no prostě nám ta hlava jede na plné obrátky a bohužel ve většině případů o nás nevymyslí nic dobrého. Berte to tak, jak to je a nechte to proběhnout. Nijak se tomu nebraňte, čím dříve to přijmete jako fakt, tím rychleji to odezní. A pamatujte si jednu věc – jste mnohem lepší, než vám vaše hlava o vás říká.
Panna
Panny, vy se ale máte! Hojnost je tu! A pozor, hojnost nejsou jen peníze. Je to energie. Tzn., že k vám přichází vše, co potřebujete. Prostě dostatek všeho. Zdraví, společnost, přátelé, rodinné vztahy, partnerské vztahy, peníze, co vás jen napadne. Důležitá zpráva ale je – nezadržujte to! Pokud budete k hojnosti přistupovat jako k energii, jistě víte, že energie musí plynout. Potlačování, zadržování, odmítání, to vše ji blokuje. Buďte tedy vděční za to, co máte, co k vám přichází a užívejte si to. Hlavně se vyvarujte strachu, že byste o to mohli přijít. Naopak, čím více budete věřit tomu, že energie je neomezená a pro všechny, tím více se ušetříte lekcí v podobě ztrát.
Váhy
Je čas situaci rozštípnout! Jestli ještě pořád přemýšlíte, kdy už to konečně rozseknete, tak teď! Věřte, že je proto ten pravý čas. Vše vám hraje do karet, a i kdyby to nedopadlo tak, jak si přejete, uvidíte, že za nějakou dobu se přesvědčíte o tom, že to vlastně bylo správně. To je dobrá zpráva, ne? V podstatě nemůžete udělat chybu. Jediné, co vás blokuje, jste vy sami. Přestaňte o sobě tedy pochybovat a vzhůru k novým zítřkům!
Štír
Možná vám to zrovna tak nepřipadá, ale zvládnete to i bez boje, nebojte. Máte v sobě tolik nastřádaných emocí vůči situaci, kterou řešíte, že to s vámi pěkně hýbe. Na druhou stranu v sobě máte opravdu velkou vnitřní sílu. Začněte s ní pracovat! Nemusíte ovlivňovat dění věcí nátlakem na okolí. Přetransformujte v sobě nahromaděné emoce a zapojte sílu záměru. Pracujte se sebou. Věci se okamžitě začnou projevovat i navenek.
Střelec
Střelečci, neusněte na vavřínech. Je dobré snít, ale pozor, šípková Růženka spala sto let, dokud ji nevysvobodil princ. Kdo čekáte, že vám pomůže uskutečnit vaše sny? Jsou přece vaše, takže musíte sami. Ano, když se o ně s někým podělíte, pomoc může přijít, ale také nemusí. To přece není důvod to vzdát. A spát jen kvůli tomu, že se z toho snu nechcete probudit nebo proto, že alespoň ve spánku máte to, co chcete, to je trochu škoda, ne? Je to sice jednoduché, ale není to řešení. Takže vstávat, Růženky, je čas začít ŽÍT svůj sen!
Kozoroh
Kozorozi, blokujete si energii života a dění. Máte svou zatvrzelou představu o tom, jak by věci měli být a naprosto ignorujete vesmírný proud. Tím ale popíráte život jako takový a pak máte pocit, že se nic nedaří a nefunguje a jen čekáte, až to bude tak, jak chcete vy. Aby to mohlo být, nechte tomu volný průběh. Dejte věcem šanci, aby se mohli stát. Vesmír vám vaše přání vyplní, ale má k tomu své způsoby a možnosti, které my, lidé, prostě nevymyslíme. Takže nezoufejte, vše je na dobré cestě. Jen důvěřujte vesmíru a nechte jej konat.
Krásný týden všem a užívejte léta *heart*

Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account