Tak dlouho jsem nad tím ohrnovala nos. Teď jsem fakt ráda, že jsem dospěla do věku, kdy mi ještě babička stihla předat a osobně ukázat, jak pekly naše prababičky. Ne, že bych pověsila zdravější variantu mé kuchyně „na hřebík“, ale prostě tu českou poctivou buchtu přeci musí zažít i ti moji kluci! Babička už peče málo, tedy téměř vůbec, přeci jen jí je 86 a dědovi 91 let! Teď jsem na řadě já. S pokorou se učím a tak, jak nám celý život podstrojovali oni, se teď starám já o ně (hned po mé mamce, která se stará 24/7 a na jedničku se vším všudy!).
A přesně o tom byl můj týden. I když jsem samozřejmě dala pár hovorů a on-line schůzek, abych měla vše pod kontrolou, ale ten čas s rodinou, a právě ty emoce s babičkou v kuchyni, to bylo nejvíc. Takže tady tři top recepty, které jsem už přepsala do své kuchařky a vždycky, když je budu péct, vzpomenu si na babičku.
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...