Olga Bušková sama o sobě mluví jako o labužnici života, která pomáhá lidem uklízet hlavy, tvořit soulad mezi životním prostorem a myslí. A která věří, že život je příliš krátký na špatný domov. Je také autorkou knihy Domov jako talíř, na podzim pak vydala Diář plný radosti, který mohly otestovat i naše testerky.
S Olžinými texty se ostatně můžete setkat i na našich stránkách. Ve svých blozích nejčastěji radí, jak být v životě šťatsnější a spokojenější prostřednictvím často malých a nenápadných změn. Více informací se o Olze dozvíte na stránkách olgabu.cz.

A co říká Olga o spolupráci s Ženami s.r.o.?
„Když jsem začínala podnikat, znamenalo to pro mě stát se multifunkční ženou. Sama sobě být obchodnicí, realizátorkou, účetní, guru na sociální sítě a dělat spoustu činností, které jsem zatím neuměla. Chyběl mi sdílený prostor, kde bych mohla navázat kontakt s jinými podnikatelkami. Jsem velmi vděčná, že jsem před čtyřmi roky poznala Evu Čejkovou Vaškovou. Nemusela jsem už pracovat jen z domova a kaváren, ale začala jsem využívat coworkingový prostor Žen s.r.o. v Praze, pořádat zde workshopy, protože to místo je kouzelné s krásnou ženskou energií. Eva je pro mě žena, která tvoří srdce, je majitelkou obrovské lidskosti a má velký dar propojování žen napříč obory a podnikáním. Když jsem přemýšlela, kdo by mohl být kmotrou mojí knihy Domov jako talíř, neváhala jsem ani minutu. Jako první mě napadla Eva. Jsem šťastná, že Evu znám osobně a stala se kmotrou mojí knihy.“
Foto: archiv Olgy Buškové

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account