My, ženy milujeme nákupy! Jeden z nejrozšířenějších a pravděpodobně také nejpravdivějších stereotypů. A stejně tak rády sdílíme zkušenosti, vyprávíme kamarádkám, kde jsme koupily ten super módní kousek za tu nejlepší cenu a kde naopak byla velice nepříjemná obsluha.
Nakupujete rády? Máte rády novinky z trhu? Sdílíte rády své zkušenosti? A nebo možná už s námi testujete produkty a služby?  
Pokud se chcete stát jednou z nás žen, které pravidelně testují novinky z trhu za sdílené zkušenosti v podobě recenzí nebo i blogů a videí, jste tady správně! Vrhněte se na naše testování!
 
Jak to u nás funguje

  Každý týden vyhlašujeme minimálně dvě testovací výzvy, do kterých se můžete přihlásit a získat produkty k testování zdarma pod podmínkou následného vložení svého osobního hodnocení produktu (nebo i služby). V 90 % případech vám produkty zůstávají a nevracejí se. 
  V případě, že produkty je potřeba vrátit, tak za vyzkoušení a následné sdílené recenzce (tzn. pozitivní i negativní, tj. opravdu relevantní :-D) nabízíme i finanční odměnu. V případě produktů nad 10.000 Kč se bude jednat o zápůjčky na vymezenou dobu a za vyzkoušení a sdílení recenze vyplácíme cca 300 až 500 Kč.
  Pravidelně organizujeme také tzv. Mystery Shoppingy a nebo Mystery Calls. Tzn. vybereme mezi vámi skupinku žen, které jdou na fiktivní nákup nebo si fiktivně objednají službu. Následný přístup personálu ohodnotí, odešlou nám report a dostanou vyplaceno 250 až 500 Kč. 

 
Koho tedy hledáme? 

  Ženu (ve výjimečných případech i muže;-)), která je ochotná zkoušet novinky z trhu, produkty nebo služby a sdílet pak svou zkušenost v podobě recenzí a nebo krátkých blogů či videí. 
  Ženu, která zná své hranice, tj. přistupuje ke všem výzvám (tzn. tedy i k těm našim testovacím) se zdravým sebevědomím, a tak trošku i se sportovním duchem, protože když se nezadaří a produkt nezíská, tak přichází v úvahu varianta B zkusit štěstí příště. Nebo varianta C – zakoupit si produkt na odkazu u článku. Varianta D, že začnu hanit uživatelky, které produkt získaly, je u nás zakázaná a často takovým uživatelkám mažeme profily!  
  Všechny (ženy i muže), kteří budou respektovat naše testovací pravidla, tak radši je zkoukněte včas ZDE. 
  Všechny, kteří se umí na daný produkt nebo službu podívat z několika různých úhlů pohledu. Že mixér mixuje je fajn vědět, ale co všechno umixuje, za jak dlouho, jak se myje, jak je skladný atd. Vítáme všechny kreativní a neotřelé přístupy a názory. 
  Výhodou jsou i znalosti v oblasti mystery shoppingu, tj. pokud již máte zkušenost s nákupy a s následným sdílením zkušeností formou dotazníku, registrujte se, budeme vás kontaktovat i mimo testovací výzvy individuálně s konkrétní nabídkou! 

 
Jak se k nám přidat? 
Je to jednoduché! Stačí se registrovat, přihlásit se a vyplnit všechny tři úrovně registrace, viz níže obrázek. 
Těšíme se na vás! 
Eva

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account