Tohle je úžasná otázka, pokud se cítíte špatně. Když cítíte jakoukoliv negativní emoci – od strachu, marnosti, nudy až po jakýkoliv depresivní stav. Šedá nálada totiž není nic jiného, než zapomenutí na radost. A zapomenutí na radost není pro nás přirozené. Nikdo přece nemůže říct, že tu jsme proto, abychom se soužili. Vždyť to nedává smysl, že? 🙂
Odpovězte si na tuto otázku
Tak kdy to u Vás nastalo?„Kdy jste přestali zpívat a tančit?“Kdy jste zapomněli na svou radost? Tato otázka není mou vlastní, ale přijde mi neuvěřitelně silná. Vždyť si jen stačí představit radost z hudby, tóny, které nás nesou a pohyb naplněný radostí a hned je všechno hezčí. Nemusí být venku krásně, nemusíme mít naplňující práci, nemusíme mít v takovou chvíli vůbec nic. Je to tak osvobozující a nadnášející. 🙂





-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...