Je pro Vás prodejna kosmetiky jako návštěva cukrárny? Nemůžete se nabažit všech těch krémů, olejíčků, rtěnek a parfémů? Jestliže ano a k tomu máte zkušenost s vedením prodejny, hledáme právě Vás!
Co u pravé kandidátky hledáme:

  zkušenost s vedením obchodu 

   plánování docházek (zabezpečení provozu v době dovolených, v době nemoci, posílení prodejny v době Vánoc apod.)
   objednávání a příjem zboží, řešení reklamací, stornací, výměny zboží

  komunikace s poradkyněmi, vedení a motivace týmu k dosažení zadaných cílů
  proaktivní prodejní přístup
  skvělý zákaznický servis

Co jí nabízíme:

  nástupní plat 30 – 35 000 Kč a bonusy (podle zkušeností)
  krásné a voňavé pracovní prostředí
  přátelské jednání
  vzdělávání

 
Jmenuji se Lenka Kholová a pro našeho klienta hledám kandidátku/kandidáta na tuto pozici. Zavolejte mi na 602188666 nebo napište na le***********@cn****.com, budu se na Vás těšit!
 
Zde je více informací o mně:
Lenka je součástí CNA International od roku 2019 na pozici Partner se specializací na Retail. Má více než 20 let zkušeností v oblasti managementu v Retailu, E-commerce a Business Developmentu. Jejím zaměřením je vyhledávání a výběr zaměstnanců retailu pro všechny úrovně organizace klienta.
Lenka pracovala v renomovaných mezinárodních společnostech v oblasti managementu nákupních center, řídila síť módních značek a také vybudovala vlastní e-commerce business. Má velké zkušenosti v oblasti rozvoje retailu se zaměřením na růst společností. Lenka má vášeň pro rozvoj zaměstnanců a aktivně s nimi pracuje v rámci firemních vzdělávání jako lektor. Své dovednosti využívá ve svých přednáškách, které zaměřuje na zvyšování kompetencí, zlepšení dovedností a osobní rozvoj zaměstnanců, což firmám pomáhá uspět před konkurencí.
Lenčiny silné stránky jsou orientace na budování klientských vztahů, networking, empatie a profesionalita. Žije v Praze a kromě rodné češtiny hovoří plynně anglicky.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account