Byla to veliká výzva, o to větší výzva, když mi řekli „Musíš říci něco, co jsi ještě nikdy neříkala, sdílet příběh, který jsi ještě nikde neřekla.“
Moje vystoupení na TEDx Woman Prague možná bylo jednou z mých životních výzev. O to těžší to bylo, když jsem ve druhé řadě viděla se slzami v očích mamku a musela jsem poprosit o pauzu a odejít se napít. Tímto díky úžasnému publiku, které mě zachránilo svým potleskem a zkrátilo mou chvilku zatmění.
Každopádně to nejdůležitější sdělení mělo být to, že jestli mě něco můj život ženy a nakonec i spolupráce se ženami naučilo, tak to je zkušenost, že sama daleko nedojdu, ale když se spojíme, tak zvládneme cokoliv.
A jak taková podpora může vypadat v praxi, tak to mi ukázaly všechny podnikavé ženy, které se mi ozvaly s nabídkou podpory na mém vystoupení.
Děkuji za krásné šaty na míru Petře Šindlerové a její značce Buga.cz
Díky za nezbytný červený doplněk v podobě náhrdelníku, který jsme využily nakonec do vlasů, z galerie nezávislé autorské tvorby CVRK.cz. 
Díky Haně Moneam z Jinového světa, která se jako vždy ujala rychlo praktického účesu.
Obrovské díky patří za kreativní a originální obrázky, které pro mne připravila na míru skvělá ilustrátorka Veronika Padilla.
V neposlední řadě obrovské díky ženám, které mi pomohly s obsahem, přispěly svými nápady i kritikou! Díky mojí báječné Květě Santlerové z naší Santie, díky za hodiny diskusí na floridských dálnicích mé “sestře” Lucii Danko, skvělé kamarádce Martině Březinové a inspirativní Míše Kramárové! A díky díky i mužům, kteří také poslechli a přispěli komentářem. :-* 
Vzpomínám rovněž na všechny ženy, které mi byly na mé cestě spolupráce a podpory žen inspirací! 
Díky psycholožce Evě Labusové za skvělé otázky, které mne nutily přemýšlet o své hodnotě a štěstí. Díky Eleně Chmelové a její aurasomě za znovunalezení mého ženství… 
A samozřejmě díky všem, kteří byli a podpořili! Extra velké díky a obdiv všem dobrovolníkům, kteří tyto akce připravují! 
Vaše Eva :-*

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account