Šílím ze svých „biokamarádek“. Každý den mi od nich totiž chodí krásně naaranžované fotografie po domácku upečených chlebů, domácích sirupů a medů. Co jsem to za ŽENU, potažmo matku, která nic z toho nedopřeje své, po domácích produktech toužící, rodině?
Minulý víkend jsme s rodinou odjeli na chatu. Jaké překvapení, když naše zahrada byla celá posetá krásnými pampeliškovými květy. Během půl hodiny jsem měla plný koš pamprlic. „Já jim ukážu, že to také dokážu.“ Běželo mi hlavou a běhala jsem po zahradě jak smyslů zbavená.
PíP-New message: „Na odkašlávání je skvělý sirup ze smrkových výhonků.“ A přiložené foto pětilitrové sklenice naložené zelenými smrkovými výhonky, prokládané třtinovým cukrem a bio citróny. Málem mě to porazilo. Zmateně se rozhlížím po zahradě, beru košík a vrhám se na ty chudinky, malé smrkové výhonky, protože chci mít ten jedinečný smrkový sirup taky.
Tchánovi, který mě mezitím nechápavě pozoruje, vzrušeně vysvětluji, proč to trhám a k čemu je to dobré, když mi totálně konsternovaný říká „Markétko, trháš to moc pěkně, ale tohle je Jedle.“
Víte co, pojďme raději testovat. To mi jde stejně nejlépe. 😉 A všem matkám i biomatkám přejeme krásný Den matek. 🙂
Vaše Markéta
P.S.: Chci vás poprosit, blíží se sezóna zavařování a džemování, pošlete mi, prosím, jednu malou skleničku, nerada bych ty moje děti třeba něčím otrávila…

Každá z nás se občas ráda odmění nějakým pěkným, moderním kouskem. My vám k tomu v pondělí 15. května dáme příležitost získat voucher na 20% slevu a testovat eshop Modino.cz.

 

 

Ve čtvrtek 18. května zatočte s potížemi týkající se močových cest a testujte doplněk stravy D-manóza.

 

 

V pondělí 22. května zapojte do testování celou rodinu, protože pro vás máme krásné elektrické zubní kartáčky Oral-B pro dospělé i děti.

 

Pokud chcete to nejlepší z přírody, testujte s námi ve čtvrtek 25. května. S tříměsíční kúrou LaVita získáte důležité vitamíny a minerály.

 

 

Jak já říkám „parfémů není nikdy dost“. Tři z vás mohou v soutěži získat osvěžující dámskou vůni Calvin Klein – Eternity Summer 2017.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account