Krásný den, moji nejmilejší, nám všem. Čas nám běží svůj maratón, a tak není divu, že opět usedám k novému vhledu pro nový týden. 🙂

Mnozí z nás stále prožíváme ne úplně lehké časy a mnozí se ptáme,  kdy už tyto časy pominou. Inu, snad i právě proto jsem si na pomoc přizvala Anděly bájné Atlantidy a požádala je o nadhled a výhled pro příští dny. Jsou jako pohlazení na duši, které tolik potřebujeme, tak není divu, že si mne po tak dlouhé době přitáhly.

Vnímejme život všemi smysly

Hned první je poselství téměř od toho nejpovolanějšího anděla, tedy přímo od archanděla Michaela a je o okouzlení. Tak nějak jsme zapomněli vlivem stresu a okolností vnímat život všemi smysly, vnímat jeho tajemství, jeho dar a především pak kouzlo. Michael nám tedy připomíná, abyste v sobě probudili vnitřní dítě a byli hledači, hledači tajemství a kouzla života. Abyste i přes veškeré útrapy viděli na konci tunelu světýlko, nevzdávali se a zakusili kouzlo života, které je tak rozmanité a okouzlující.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Věřme v lepší zítřky

I v případě druhé karty k nám promlouvá archanděl, nikoli však Michael, nýbrž Raziel a i jeho slova v sebe ukrývají hloubku. Jsou totiž o víře jako takové, o naději, o ujištění,  že všechno nakonec dobře dopadne a i když je konec našeho trápení, bolesti a smutku v nedohlednu, je třeba nepřestávat věřit. Mít víru v dobré konce a lepší zítřky, to je to gró, které nám tímto poselstvím Raziel říká a vlastně také připomíná.

Proměny jsou přirozené, nebojme se jich

A protože Michael je vskutku jeden z nejvýše postavených nebeských poslů v andělské hierarchii, tak nám poselství nejen otevírá, ale také uzavírá. Transmutace zní na první dobrou poměrně děsivě až záhadně, avšak není se čeho obávat. Kdepak, andělé tady nejsou proto, aby nás lekali, nýbrž vedli, dali jiskru naděje a ujistili nás, že nikdy nejsme sami. V případě posledního andělského poselství tedy jde o jakousi přirozenou proměnu a přeměnu, která je naprosto přirozená a vlastně i samozřejmá. Není se čemu divit, vždyť vše, co se kolem nás děje a co na nás působí, nás vnitřně či na první pohled mění a transformuje do nynějšího podobenství, které je však neustále proměnlivé. Je to přirozený proces, že si jej v podstatě ani nemusíme uvědomovat, a tak jak se střídá tma se světlem, den s nocí a podobně, tak přesně tak se u nás  objevuje a projevuje ona přeměna – je to takhle v pořádku a rozhodně není důvod pochybovat či mít obavy.

Vše nám krásně uzavírá Zlatý světelný paprsek, jenž není ničím jiným, než radostí, smíchem, úlevou i pochopením. Zároveň je také naším druhým dechem, jiskrou naděje v lepší zítřky a příslibem jisté rovnováhy, která je tolik potřebná. Je čas vyjít ze stínu smutku, bolesti, obav a začít věřit v sílu Universa.

Opatrujte se mi a mějte se krásně,  s úctou vaše Miriam,  Mia ❤️

 

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
2 Komentářů
  1. Iva Pekařová 1 týdnem ago

    Máte pravdu, na všechno je řešení ať to tak na první dobrou nemusí vypadat, ale to se překoná, nemějte strach. Já už také myslela že s chlapem nezůstanu když si pořídil disky na auto, ale pak jsem se uklidnila když mně řekl že dostal premie 30 tisic a chtěl si to nějak za ty roky užít.

  2. Romana Mlynářová 2 týdny ago

    Děkuji, s úctou Romana

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account