4356

V této sérii vám představím jednu z nejstarších věd na světě a její skutečnou důležitost. V článku krátce vysvětlím, jak planety fungují.

Nejprve musíme pochopit, co je horoskop. Horoskop je „snímek“ nebes (planetární umístění) ve vztahu k času a místu, kde jsme se narodili, pořízený v okamžiku našeho prvního nádechu.

Jakmile se poprvé nadechneme, tato planetární umístění na nás začnou mít vliv. Stejně jako vzduch a atmosféra kolem nás, i planety začínají mít vliv na základě jejich umístění a aspektů přesně v době našeho narození. 

Náš horoskop je založen na našem karmickém kreditu 

Horoskop slavné osoby je jiný než horoskop žebráka, ale proč? Je to náhoda, že se člověk narodil, když byly všechny planety silné? Rozhodně ne. Kdy a kde se narodíme, není vůbec náhoda. Horoskop získáváme každý na základě našeho karmického kreditu. To znamená, že pokud si někdo ve svém předchozím životě vedl dobře – mnoho dobrých skutků, skutků nezištné služby a pomoci -získal mnoho dobrých bodů do své “karmické banky“, a tak v tomto živote dostává dobrou planetární predispozici.

Na druhou stranu, někdo, kdo je v tomto životě žebrákem, byl ve svém minulém životě pravděpodobně velmi chamtivý. V důsledku krádeží, chamtivosti a zahanbování chudých se tato duše narodí s poškozeným druhým domem bohatství a poškozenou planetou Jupiter (planeta bohatství). Jak by jinak bylo spravedlivé, aby někteří získali velkou majetkovou predispozici a někteří mohou celý život velmi tvrdě pracovat, a mít méně?  

Planety mohou být jen tak dobré, kolik jsme pro ně předtím vydělali. Stejně jako lidé určitě nebudou pracovat zadarmo! Například nikdo nezíská dobře umístěnou planetu lásky, Venuši, když ve svém předešlém životě svou druhou polovičku podváděl.  

Toto planetární umístění, pod kterým jsme se narodili, nás ovlivňuje celý život. Planety jsou tedy zprostředkovatelé naší karmy. Každá planeta představuje oblast života, část těla, příbuzného, ​​místo a mnohem víc. Na základě pozice každé planety a jejích aspektů a konjunkcí doporučuje astrolog různé prostředky k transformaci funkčně negativní planety nebo k posílení slabší planety. Terapie pomocí barev se používá k posílení a podpoře funkčně pozitivních planet v horoskopu, drahokamy se používají k ochraně oslabených planet a mantry slouží na transformaci funkčně negativních planet.

Ve svých nadcházejících článcích budu mluvit o těchto léčebných metodách a o tom, jak jsou skutečně účinné ve všech oblastech našeho života!  

 

Autorka: Navina Nayika

Foto: Shutterstock

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account