V neděli 28. března je tu první jarní úplněk ve Vahách. Hned týden po jarní rovnodennosti, kdy Slunce vstoupilo do energického znamení Berana a rozproudilo nás, je tu plný měsíc. Tento úplněk budou mít pod patronátem vzdušné a nerozhodné Váhy. Nastane chvilku po tři čtvrtě na devět večer. Noc bude opravdu kouzelná a magická. Energie úplňku ve Vahách budou však trošku rozporuplné. Nejvíce to pocítí hlavně osoby narozené v těchto dvou znameních.

 

Štěstí při plnění snů a skvělá komunikace

magicky trouhelnik

Na nebi se nám utvořil přímo magický trojúhelník ze tří vzdušných znamení (Luna je ve Vahách, Saturn ve vodnáři a Mars v Blížencích). Co to znamená? Je to šťastné znamení! Naskytne se krásná možnost vytvořit si rychlou spojku mezi myšlenkou, slovem a projevením se do hmoty. Přemýšlejte o svých snech a nápadech a také je vyjadřujte nahlas. I ti z vás, kdo mají obvykle problém vyjádřit své emoce, to excelentně zvládnou. Pusťte se s chutí do jakýchkoliv aktivit, naplňte své touhy a přání, úplněk ve Vahách vám podá pomocnou ruku a podporu.
 

Vnitřní rozpor

vnitrni boj nebo vnitrni klid

V úvodu jsem zmínila, že úplněk ve Vahách bude také rozporuplný. V čem, když na něj svítí šťastná hvězda? Jde o pocity některých z vás. Ten, kdo má tendence vždy upřednostňovat druhé před sebou samým, se malinko potrápí. Nerozhodné Váhy zapříčiní to, že tu bude také nutnost volby mezi tím, co chcete, a tím, abyste vytrvali. Beran v Slunci sice udělá první poslední, abyste to zvládli, ale některé vnitřní boje jsou nevyzpytatelné. Pokud se uchýlíte ke kompromisům, dejte pozor na to, aby ve výsledku neztratily svůj smysl. Nesmyslný kompromis je takový, kde s výsledkem není spokojena ani jedna strana.
 

Dopřejte si více motivace, informací a klidně i nějakou tu výhru v soutěži

Jak? Kde? Sledujte mě a propojte se se mnou více. Můj Facebook i Instagram najdete pod názvem Magie šťastného života a Youtube kanál pod mým jménem. Na webu na vás čeká mnoho úžitečných programů, kurzů, harmonizačních obrázků, článků i možnost objednat se na konzultaci.  

Radost a zábava
A víte co, místo věčného rozjímání a analyzování si raději dopřejte více zábavy, smíchu a radosti. A třeba se také více unavíte a nebudete si kazit kvalitní spánek přemýšlením. Za plného Měsíce mnoho z vás trpí nespavostí. Patříte mezi ně? Pak se místo převalování v posteli zaměřte na své sny. Představujte si do detailů to, co byste si přáli a nechte se vtáhnout do příjemné atmosféry. A kdo ví, třeba usnete a krásný sen bude pokračovat. Uvědomte si, že jedině vy sami v sobě najdete vnitřní klid a rovnováhu. A ani pocit štěstí a spokojenosti vám nikdo jiný než vy sami dát nebo dodat nemůže. 

Červí, vraní nebo velikonoční úplněk?

jaro, kouzlo, emoce, uplnek ve Vahach

Staří indiáni říkali březnovému úplňku červí nebo také vraní. Proč červí? Země se pomalu otepluje a tak můžete spatřit stopy červů (žížal) nebo nějaké zahlédnout. I nás počasí donutí se trošku více hýbat venku a vylézt ze svých obydlí a nasát příjemnou atmosféru jara. A jak je to s těmi vránami? Ty máme spojené logicky se zimou. Kolem březnového úplňku však krákaly daleko hlasitěji, a tak označovaly konec zimy a svůj odlet. Udělají prostor ptákům vracejícím se z teplých krajin. U křesťanů je tento úplněk velikonočním nebo také postním. Označuje blížící se svátky jara – Velikonoce. Každopádně se vyplatí řádně ukončit jednu životní etapu a začít naplno řešit své plány do budoucna.
 
Přeji kouzelné jarní dny, nejen za úplňku!
S láskou Dana Chara
 
Foto: pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account